-
1
22:29

22:28

Πολύ καλή στο τελευταίο τέταρτο του αγώνα η ΑΕΚ, θα μπορούσε να πάρει τη φιλική νίκη.

22:27

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

22:26

90'+3: Ο Τρίστασον δέχεται την πάσα του Γιακουμάκη στην αντεπίθεση και σουτάρει, διώχνει σε κόρνερ ο Κάλινιτς, που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

22:25

90'+2: Ένταση ανάμεσα σε Τσόσιτς και Κουλιμπαλί, ηρεμούν εντέλει αμφότεροι.

22:24

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:22

89': Σουτ του Αϊντάρεβιτς εκτός περιοχής, δεν ανησυχεί ο Κάλινιτς.

22:22

89': Ο Τσόσιτς κάνει την κάθετη πάσα στον Γιακουμάκη, ο Κάλινιτς βγαίνει έγκαιρα εκτός περιοχής και απομακρύνει την μπάλα.

22:18

85': Κλέβουν την μπάλα ψηλά οι παίκτες της ΑΕΚ, θα καταλήξει εντέλει στον Γιακουμάκη μετά από πάσα του Αλμέιδα και το φαλτσαριστό σουτ του τελευταίου θα φύγει λίγο άουτ.

22:17

84': Ωραία μπαλιά του Αϊντάρεβιτς, πάσα του Αλμέιδα με το στήθος, ο αφύλακτος Γιακουμάκης κάνει το πλασέ και η μπάλα περνά δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κάλινιτς.

22:17

84': Τζανετόπουλος αντί Τσιγκρίνσκι, άλλη μία αλλαγή για την ΑΕΚ.

22:16

83': Μακρινό δυνατό σουτ του Αλμέιδα, διώχνει ο Κάλινιτς.

22:15

82': Ράσκιν αντί Ντεζάεγκερε, αλλαγή για τη Γάνδη.

22:08

75': Αλμέιδα και Ροντρίγκες αντί Μάνταλου και Χριστοδουλόπουλου, νέες αλλαγές για την ΑΕΚ.

22:07

Ο Αϊντάρεβιτς σουτάρει εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει σε παίκτη της Γάνδης και καταλήγει στον Μάνταλο, που κάνει το κοντρόλ και πλασάρει εύστοχα τον Κάλινιτς, 1-1.

22:06

74': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

22:05

73': Νέα καλή ευκαιρία για τη Γάνδη, δυνατό σουτ του Κουλιμπαλί λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων του Ανέστη.

22:03

71': Ο Κούμπο σουτάρει μέσα από την περιοχή, εξαιρετική επέμβαση του Ανέστη, σημαντική ευκαιρία για τη Γάνδη.

21:59

67': Χλιαρό σουτ του Καλού, μπλοκάρει εύκολα ο Ανέστης.

21:57

65': Κάνουν αρκετές αλλαγές οι Βέλγοι, Κουλιμπαλί, Ντεσμέτ, Καλού, Λουίς Βερστράετε και Κούμπο αντί Σιλά, Ασάρε, Μπίργκερ Βερστράετε, Αντριγιάσεβιτς και Μιλίσεβιτς.