-
0
20:49

20:48

Εξαιρετική η ΑΕΚ στο πρώτο ημίχρονο και αυτή την εικόνα κρατά ο Χιμένεθ από τους παίκτες του.

20:48

90'+2: Λήξη του αγώνα, 2-0.

20:46

90': Έξοχη συνεργασία Αλμέιδα και Ροντρίγκες, η μπάλα φτάνει στον Γιούση εντός περιοχής, το σουτ του οποίου διώχνει ο Ματάν, σπουδαία ευκαιρία για την ΑΕΚ.

20:43

87': Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά του αγώνα, δεν υπάρχει καθόλου ρυθμός στο ματς.

20:37

81' Σπουδαία επέμβαση του Τσιντώτα σε κοντινό πλασέ του Μίντο.

20:35

79' Λιβάγια και Ροντρίγκες αντί των Aντωνίου και Βλαχομήτρου, ολιγόλεπτη αποδεικνύεται η συμμετοχή των δύο νεαρών παικτών.

20:31

75': Χάλασε το παιχνίδι μετά τη... χαζομάρα του Γκαούτσο, προσεκτικοί οι παίκτες της ΑΕΚ μετά και από εντολή του Χιμένεθ.

20:29

73': Σιμόες και Γιαννούτσος αντί των Αϊντάρεβιτς και Τσόσιτς, συνεχίζονται οι αλλαγές για την Ένωση.

20:28

72': Σουτ του Γιούση, περνά άουτ.

20:25

70': Γιούσης αντί Γιακουμάκη, νέα αλλαγή για την ΑΕΚ.

20:17

62': Μανωλάς και Αντωνίου αντί των Τσιγκρίνσκι και Τρίστασον σε άλλες δύο αλλαγές για την ΑΕΚ.

20:16

61': Δυνατό σουτ του Γιακουμάκη εντός περιοχής, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. Από κλέψιμο του νεαρού Μπάμπη ξεκίνησε η φάση.

20:10

55': Κουτσαίνοντας έφυγε για τα αποδυτήρια ο μέσος της ΑΕΚ.

20:09

54': Ο Μπάμπης αντικαθιστά τον Γαλανόπουλο.

20:07

52': Κίτρινη στον Γκαούτσο, αλλά ήταν για κόκκινη το μαρκάρισμα, έστω και αν πρόκειται για φιλικό ματς.

20:06

51': Εγκληματικό τάκλιν του Γκαούτσο στον Γαλανόπουλο! Σφαδάζει από τους πόνους στο γόνατο ο χαφ της ΑΕΚ.

20:05

50': Σέντρα του Γκάλο στη μεγάλη περιοχή, κάνει την προβολή ο Γιακουμάκης αλλά δεν είναι δυνατή, μπλοκάρει εύκολα ο Ματάν.

20:01

46': Τσιντώτας αντί Ανέστη, Βλαχομήτρος αντί Χριστοδουλόπουλου, Αλμέιδα αντί Κλωναρίδη, τρεις αλλαγές για την ΑΕΚ.

20:01

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.