-
0
20:58

20:57

Κρατά τη νέα φιλική νίκη ο Παναθηναϊκός, ο Ουζουνίδης, όμως, περιμένει με αγωνία την ενίσχυση στην επίθεση γιατί υπάρχει μεγάλο θέμα.

20:56

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-0.

20:52

90'+1: Μπουζούκης και Εμμανουηλίδης δίνουν στο τέλος μια επιθετική φρεσκάδα στον ΠΑΟ.

20:51

90': Σουτ από τον Μπουζούκη μετά από ωραία συνεργασία με τον Εμμανουηλίδη, αποκρούει εύκολα ο Χοπφ.

20:48

87': Πλασέ του Εμμανουηλίδη στην κίνηση, είναι άστοχο.

20:44

83': Ο Πίσπας ζητά πέναλτι για ανατροπή του από τον Χοπφ, δεν υπάρχει παράβαση.

20:43

82': Εμμανουηλίδης αντί Ζέκα στο ματς.

20:41

80': Βέμερ αντί Κουλιμπαλί, αν και ο Αφρικανός έλεγε στον Ουζουνίδη ότι είναι εντάξει.

20:40

79': Ο Κουλιμπαλί έχει βγει εκτός γηπέδου, έχει τραυματιστεί.

20:38

77': Μπουζούκης αντί Χατζηγιοβάνη σε άλλη μία αλλαγή για τους «πράσινους».

20:36

75': Δεν έχει απειλήσει καθόλου ο Παναθηναϊκός στο δεύτερο μέρος.

20:33

72': Συνεχίζεται το παιχνίδι.

20:31

70': Έχει χτυπήσει ο Δώνης.

20:29

68': Στάικος, Ρινάλντι, Τελάντερ αντί Άλτμαν, Λουντ και Κολοβέτσιου, νέες αλλαγές για τον ΠΑΟ.

20:28

67': Μεγάλη ευκαιρία για την Γκεντσλέρ, ο Ματέι προλαβαίνει τον Χουλτ και σεντράρει από δεξιά, ο Μούριτς με σουτ στην κίνηση αστοχεί από κοντά.

20:26

65' Ο Στιλ αντί του Βλαχοδήμου, αλλαγή τερματοφύλακα για το «τριφύλλι».

20:22

61': Πίσπας, Ευαγγέλου και Δώνης αντί Μολίνς, Μολέντο και Ρέις στις πρώτες αλλαγές για τον ΠΑΟ.

20:19

58': Δυνατό σουτ του Ογκούζ, μπλοκάρει στη δεξιά του γωνία ο Βλαχοδήμος.

20:18

57': Κόρνερ για την Γκεντσλέρ και παραχωρεί άλλο ένα ο Ζέκα.

20:13

52': Υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Μολίνς.