20:52

20:51

Πολύ καλός ανασταλτικά ο Παναθηναϊκός, θέλει αναμφίβολα σημαντική ενίσχυση επιθετικά.

20:51

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

20:43

85' Σημαντική ευκαιρία για τους Ουκρανούς με σουτ από αριστερά του Κουλίς, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

20:42

85': Κόρνερ και για την Ολεξάντρια, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:40

83': Κερδίζει κόρνερ ο νεαρός Εμμανουηλίδης, δεν προκύπτει κάτι αξιοσημείωτο.

20:39

82': Κόρνερ εκτελεί ο Μπουζούκης για τον ΠΑΟ, σουτ από τον Στάικο και σταματά στα σώματα των αντίπαλων αμυντικών η μπάλα.

20:36

79': Κρατά την εξαιρετική αμυντική λειτουργία από το φιλικό με την Ολεξάντρια ο Ουζουνίδης.

20:30

73': Ο Ευαγγέλου ξαναμπαίνει στο ματς αντί του Χουλτ! Μπαίνει και ο Εμμανουηλίδης αντί του Χατζηγιοβάνη.

20:27

70': Κόρνερ για τους Ουκρανούς, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:23

66': Χρόνο συμμετοχής σε όλους τους διαθέσιμους παίκτες του δίνει ο Ουζουνίδης σε αυτό το πρώτο φιλικό παιχνίδι των «πράσινων».

20:18

61': Μαζεμένες αλλαγές για το «τριφύλλι», Κότσαρης, Βέμερ, Ζέκα, Δώνης, Μπουζούκης, Τελάντερ και Στάικος αντί Στιλ, Κουλιμπαλί, Κουτρουμπή, Κουρμπέλη, Ρέις, Λουντ και Πίσπα.

20:14

58': Χατζηγιοβάνης και Πίσπας συνδυάζονται ωραία, ο πρώτος δεν θα κάνει το πλασέ τη στιγμή που πρέπει, χάνεται η ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό.

20:12

56': Κόρνερ με τον Χατζηγιοβάνη για τον ΠΑΟ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:10

54': Σουτ του Τσεσκόφ, μπλοκάρει ο Στιλ.

20:09

53': Ρινάλντι αντί Άλτμαν, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

20:08

52': Μακρινό σουτ του Ρέις, πολύ άστοχο.

20:02

46': Κολοβέτσιος αντί Ευαγγέλου η πρώτη αλλαγή του Παναθηναϊκού.

20:02

46': Έναρξη του δεύτερου μέρους.