Πολύ καλή η εικόνα των "ερυθρολεύκων", οι οποίοι ήταν ιδιαίτερα ορεξάτοι.

20:51

Λήξη αγώνα, νίκη για τον Ολυμπιακό με 6-0.

20:50

90': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ελιουνούσι πλασάρει μόνος του από μέσα αριστερά και αστοχεί.

20:49

Χάλασε το σημαιάκι του βοηθού!

20:45

85': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:43

83': Μανθάτης αντί Ανσαριφάρντ για τον Ολυμπιακό.

20:42

Ο Σεμπά μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, κάνει παράλληλη μπαλιά και ο Ανσαριφάρντ από κοντά με πλασέ διαμορφώνει το 0-6.

20:41

81': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:39

Έχει πέσει ο ρυθμός.

20:35

75': Λίγο έλειψε να μπει και έκτο γκολ, αλλά ο Ανσαριφάρντ υποδείχτηκε σε θέση οφσάιντ. Ελέγχεται η απόφαση.

20:35

Ωραία αλλαγή παιχνιδιού από τον Σεμπά, ο Ανδρούτσος δίνει στον Ελιουνούσι και ο τελευταίος με πλασέ στην κίνηση κάνει το 0-5.

20:34

74': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:32

71': Κρουαζέτ, Ματίς, Ελ Μεσαουντί βγαίνουν, μπαίνουν για τον Ολυμπιακό.

20:31

71': Χουτεσιώτης αντί Καπίνο για τον Ολυμπιακό.

20:27

Προσπαθούν να βρουν τα πατήματά τους οι δύο ομάδες.

20:24

64': Τσότσαλιτς, Ρεράς και Βίτας εκτός, Φιλίποβιτς, Σμούλντερς και Σενμάκερ στο ματς για τη Μαλίν.

20:23

64': Ελαμπντελαουί, Μποτία, Ρέτσος, Κούτρης, Ρομαό, Ταχτσίδης, Φορτούνης, Πάρντο, Μαρίν και Μπεν βγαίνουν για τον Ολυμπιακό, Ανδρούτσος, Σισέ, Νικολάου, Ντε λα Μπέγια, Ζντιέλαρ, Σιώπης, Μάρτινς, Σεμπά, Ελιουνούσι και Ανσαριφάρντ μπαίνουν.

20:19

Ο Πάρντο κάνει σκαφτή μπαλιά από δεξιά και ο Μαρίν με κεφαλιά από κοντά κάνει το 0-4.

20:19

59': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:15

55': Κίτρινη στον Καλαϊτζίδη.

20:11

51': Ευκαιρία για τη Μαλίν, ο Καπίνο αποκρούει το πλασέ του Κρουαζέτ.

20:07

47': Κίτρινη στον Σολάντιο.

20:07

46': Πέντερσεν και Σχοφς εκτός, στις θέσεις τους οι Σολάντιο και Κλας για τη Μαλίν.

20:06

19:49

19:49

45'+1: Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Βίτας, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

19:48

Ένα το λεπτό της καθυστέρησης.

19:44

Πολύ καλό ημίχρονο για τους "ερυθρόλευκους" που εκτός των τριών γκολ είχαν και αρκετές φάσεις.

19:41

Με απευθείας εκτέλεση κόρνερ σκοράρει ο Φορτούνης. Τρομερό γκολ!

19:40

38': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:40

37': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Κάθετη πάσα για τον Μπεν, εκείνος εκτελεί από μέσα αριστερά και ο Σβολφς αποκρούει.

19:38

35': Κίτρινη στον Πάρντο ήταν το αποτέλεσμα.

19:38

Γίνεται τώρα χρήση για πρώτη φορά στο ματς του video assistant referee

19:33

30': Δοκιμάζει το πόδι του ο Φορτούνης, άουτ η μπάλα.

19:27

24': Διαγώνιο σουτ του Μπεν από μέσα αριστερά, άουτ η μπάλα.

19:24

Ο Φορτούνης βγάζει εξαιρετική σέντρα και ο Μποτία από την καρδιά της μικρής περιοχής με καρφωτή κεφαλιά σκοράρει για το 0-2.

19:24

21': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:21

18': Ευκαιρία για τη Μαλίν! Ο Ματίς κάνει σκαφτό πλασέ από μέσα δεξιά και ο Καπίνο αποκρούει.

19:20

17': Κίτρινη και στον Κρουαζέτ.

19:19

16': Κίτρινη στον Ρέτσο για δυνατό μαρκάρισμα. Αμέσως μετά ο Κρουαζέτ τον σπρώχνει και ακολουθεί ένταση.

19:15

13': Διαγώνιο σουτ του Πάρντο από μέσα δεξιά, άουτ η μπάλα.

19:15

Ο Πάρντο κάνει ωραίο γύρισμα από δεξιά και ο Ελαμπντελαουί με κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι κρεμά τον Σβολφς.

19:14

11': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:11

8': Εκτελεί κόρνερ ο Φορτούνης, ο Ρομαό παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και αστοχεί.

19:07

Κυκλοφορεί καλά την μπάλα ο Ολυμπιακός.

19:03

19:01

18:58

Υπάρχουν και κάποιοι φίλοι των Πειραιωτών στο γήπεδο.

18:54

Πρώτο ματς των "ερυθρόλευκων" στο διάστημα που βρίσκονται στο Βέλγιο για το δεύτερο μέρος της προετοιμασίας τους.