1
19:52

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:51

Στο 1-1 έμειναν ΑΕΚ και Καρπάτι. Τα γκολ σημειώθηκαν στο πρώτο ημίχρονο, αλλά οι δύο ομάδες δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες και ιδιαίτερα η Ένωση.

19:51

90+4': Τέλος του αγώνα

19:44

86': Σε θέση οφσάιντ ο Λιβάγια.

19:36

78': Τετ-α-τετ για την ΑΕΚ με τον Λιβάγια να πλασάρει πάνω στον αντίπαλο γκολκίπερ.

19:30

72΄: Ο Μάνταλος πασάρει στον Γιόχανσον που κάνει άστοχο σουτ.

19:26

67': Μεγάλη επέμβαση από τον Μπάρκα. Ένα κακό γύρισμα του Βράνιες μετατρέπεται σε ευκαιρία για τον Κζιονς με τη μπάλα να καταλήγει στον Κλιότς με τον γκολκίπερ της ΑΕΚ να επεμβαίνει ψύχραιμα.

19:17

60': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο από δεξιά περνά ανεκμετάλλευτο.

19:17

59': Σέντρα του Βινίσιους και ο γκολκίπερ της Καρπάτι αποκρούει σουτ του Μάνταλου.

19:14

56': Ευκαιρία για την Καρπάτι! Το δυνατό σουτ του Μιρονισένκο περνά άουτ.

19:13

54': Πολύ μεγάλη ευκαρία για την ΑΕΚ! Στο δεξί δοκάρι καταλήγει η κεφαλιά του Μάνταλου στη σέντρα του Μπακάκη από δεξιά και ο Λομπάιγ κάνει σωτήριο τάκλιν μετά την επαναφορά στο σουτ του Τρίστασον.

19:09

51': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο από αριστερά, αλλά ο Λιγκίπκα μπλοκάρει σε κεφαλιά του Γιόχανσον.

19:05

48': Ωραία κάθετη του Μάνταλου, αλλά ο Λιβάγια αστοχεί με προβολή.

19:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου!

19:02

46': Η Καρπάτι κάνει δύο αλλαγές.

19:02

46': Πολλές αλλαγές από την ΑΕΚ. Μπακάκης, Βινίσιους, Βράνιες, Μανωλάς, Γιόχανσον, Γαλανόπουλος, Μάνταλος, Τρίστασον, Μεληκιώτης, Λιβάγια και μένει μόνο ο Μπάρκας στην ενδεκάδα.

18:45

Ημίχρονο στο ματς

18:44

44' Αντεπίθεση για την Καρπάτι, όμως ο Μπάρκας έδιωξε με τα πόδια το κακό τελείωμα του Κσονζ.

18:39

40': Ο Χριστοδουλόπουλος σουτάρει πάνω στον Μίσακ.