Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

18:55

Φλύαρος επιθετικά ο ΠΑΟΚ, άκρως αποτελεσματική από την πλευρά της η Γάνδη, με τον Στανόγεβιτς να βγάζει τα συμπεράσματά του από τη χρήση του 3-4-3.

18:55

90'+1: Λήξη του αγώνα, ΠΑΟΚ - Γάνδη 0-2.

18:53

89': Σουτ του Βερστρέτε εκτός περιοχής, δεν ανησυχεί ο Μελίσσας.

18:50

Ο Καλού βρίσκει στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟΚ τον Σιλά, που δεν δυσκολεύεται να νικήσει με πλασέ τον Μελίσσα, 0-2.

18:50

86' ΓΚΟΛ για τη ΓΑΝΔΗ!

18:49

85': Ο Ενρίκε μπαίνει από δεξιά στη μεγάλη περιοχή, θα στείλει όμως ψηλά άουτ την μπάλα με σουτ.

18:48

84': Ο Μακ θα σουτάρει μέσα από την περιοχή μετά από ασίστ του Κουλούρη, μπλοκάρει ο Ρίνε.

18:44

80': Πιο δραστήριος ο ΠΑΟΚ στο δεύτερο μέρος με Μακ, Ενρίκε και Πέλκα στην ενδεκάδα, χωρίς πάντως να έχει φτιάξει τις μεγάλες ευκαιρίες για κάποιο γκολ.

18:41

77': Κερδίζει κόρνερ ο ΠΑΟΚ από προσπάθεια του Μακ, εκτελεί ο Πέλκας, μπλοκάρει ο Ρίνε.

18:40

76': Ο Πέλκας εκτελεί, η μπάλα φτάνει στον Μακ, εκείνος βρίσκει τον Κρέσπο αφύλακτο στη μικρή περιοχή, το σουτ του Ισπανού στόπερ, όμως, θα φύγει άουτ.

18:40

76': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από δεξιά.

18:37

73': Άλλο ένα μακρινό σουτ του Ενρίκε, πολύ ψηλά άουτ η μπάλα.

18:32

68': Μακρινό σουτ του Ενρίκε, μπλοκάρει ο Ρίνε.

18:29

68': Και μαζεμένες αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Δημητρίου, Κάτσε, Δεληγιαννίδης, Κουλούρης αντί Βαρέλα, Σάκχοφ, Κάνιας και Μάτος.

18:29

68': Τάιμ άουτ στο ματς για να δροσιστούν οι παίκτες.

18:27

66': Συρτό σουτ του Λεβέκ εκτός περιοχής, περνά άουτ η μπάλα.

18:22

61': Μικρή διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Καλού από δυνατό μαρκάρισμα του Σάκχοφ.

18:19

58': Κερδίζει κόρνερ ο Μακ για τον ΠΑΟΚ, εκτελεί ο Πέλκας και ο Ρίνε απομακρύνει την μπάλα.

18:18

57': Ο Πέλκας εκτελεί φάουλ από αριστερά, αφύλακτος ο Ενρίκε στη μεγάλη περιοχή της Γάνδης, δεν μπορεί όμως να πιάσει την κεφαλιά και περνά άουτ η μπάλα.

18:12

51': Σουτ του Πέλκα λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, είναι άστοχο.

18:07

46': Ενρίκε, Πέλκας, Μακ και Λεβέκ για τον ΠΑΟΚ αντί των Κάμπος, Ζάιρο, Πρίγιοβιτς και Λέοβατς.

18:07

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.