1
22:54

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

22:53

Η Γερμανία επικρατεί με 1-0 της Χιλής και κατακτά το Κύπελλο Συνομοσπονδιών έπειτα από τρεις σερί κατακτήσεις της Εθνικής Βραζιλίας.

22:53

Τέλος του αγώνα!

22:52

90+5': Ο Τερ Στέγκεν αποκρούει την εκτέλεση του Αλέξις Σάντσες!

22:52

90+4': Φάουλ σε καλή θέση για τη Χιλή με τον Σάντσες

22:50

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Ρούντι για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Βιντάλ.

22:49

90+1': Αλλαγή για τη Γερμανία. Στη θέση του Γκορέτσκα περνά ο Σούλε.

22:49

+5' καθυστερήσεων

22:48

90': Κίτρινη στον Μπράβο

22:47

89': Κίτρινη κάρτα στον Τσαν

22:42

84': Λάθος του Τερ Στέγκεν με τον Σαγάλ να γυρίζει από δεξιά στον Πουτς που κάνει απελπιστικό σουτ.

22:41

83': Κόρνερ για τη Χιλή από δεξιά με τον Σάντσες αποφέρει νέο κόρνερ.

22:38

81': Δύο αλλαγές για τη Χιλή. Εκτός περνούν οι Αράνγκις και Βάργκας με τους Σαγάλ και Πουτς να περνούν στον αγωνιστικό χώρο.

22:38

80': Δεν αποφέρει αποτέλεσμα η εκτέλεση του κόρνερ.

22:37

80': Μεγάλη ευκαιρία για τη Χιλή με τον Τερ Στέγκεν να παραχωρεί κόρνερ στο σουτ του Αράνγκις.

22:36

79': Αλλαγή για τη Γερμανία. Στη θέση του Βέρνερ περνά ο Τσαν.

22:34

77': Κόρνερ για τη Χιλή εκτελείται δίχως αποτέλεσμα.

22:34

76': Κίτρινη κάρτα στον Αλέξις Σάντσες.

22:33

76': Πέναλτι ζητούν οι Χιλιανοί και ο διαιτητής θα απευθυνθεί στο VAR.

22:32

74': Μεγάλη ευκαιρία για τη Χιλή! Ο Σάντσες γυρίζει για τον Βιντάλ που σουτάρει άουτ!

22:32

73': Ευκαιρία για τη Χιλή! Ο Τερ Στέγκεν μπλοκάρει σε σουτ του Βάργκας με τον Γκίντερ να παρεμβάλλεται στη φάση.

22:30

72': Καθοριστικό τάκλιν του Ρούντι στο σουτ του Αλέξις Σάντσες.

22:27

69': Κόρνερ για τη Χιλή από δεξιά εκτελείται ανεπιτυχώς.

22:23

65': Κίτρινη κάρτα στον Χάρα

22:22

64': Ο Χάρα χτυπά τον Βέρνερ στο πρόσωπο με τον αγκώνα και ο διαιτητής περιμένει απόφαση από το βίντεο ριπλέι.