Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

22:52

Στις 21.00 της Κυριακής ο τελικός ανάμεσα σε Γερμανία και Χιλή.

22:51

Λήξη αγώνα, νίκη για τη Γερμανία με 4-1 και πρόκριση στον τελικό του Confederations Cup.

22:50

90'+3: Ο Λαγιούν εκτελεί κόρνερ, ο Μάρκες παίρνει την κεφαλιά και ο Τερ Στέγκεν μπλοκάρει.

22:49

Ο Τσαν ανοίγει για τον Γιουνές και εκείνος από μέσα αριστερά σκοράρει για το 4-1 με διαγώνιο πλασέ.

22:49

90'+1: ΓΚΟΛ για τη ΓΕΡΜΑΝΙΑ!

22:47

Απίστευτο σουτ από πολύ μακριά από τον Φαμπιάν, η μπάλα καρφώνεται στο αριστερό παραθυράκι του Τερ Στέγκεν!

22:47

89': ΓΚΟΛ για το ΜΕΞΙΚΟ!

22:45

85': Ο Λαγιούν εκτελεί κόρνερ, ο Μάρκες παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

22:42

84': Μεγάλη ευκαιρία για το Μεξικό! Εκτελείται το κόρνερ από τον Λαγιούν, ο Μάρκες πιάνει δυνατή κεφαλιά και ο Τερ Στέγκεν αποκρούει ενστικτωδώς.

22:40

Στο έδαφος ο Φαμπιάν, προσωρινή διακοπή.

22:39

82': Αντί του Ντράξλερ ο Γιουνές για τη Γερμανία.

22:38

81': Δυνατό σουτ του Ερέρα από μακριά, άουτ η μπάλα.

22:36

79': Μπραντ αντί Στιντλ για τη Γερμανία.

22:33

75': ΔΟΚΑΡΙ για το Μεξικό! Γίνεται η σέντρα από αριστερά από τον Λοσάνο, ο Χιμένες παίρνει την κεφαλιά και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

22:28

71': Σουτ του Λοσάνο εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

22:27

70': Ευκαιρία για το Μεξικό! Ο Λαγιούν πιάνει δυνατό σουτ από μέσα δεξιά και ο Τερ Στέγκεν αποκρούει.

22:24

67': Τσαν αντί Γκορέτσκα για τη Γερμανία.

22:20

63': Στη θέση του Ζιοβάνι ο Φαμπιάν για το Μεξικό.

22:18

Βγαλμένο από το... playstation ήταν το τρίτο τέρμα των "πάντσερ".

22:17

Ο Γκορέτσκα δίνει στον Ντράξλερ, εκείνος κάνει τρομερή κάθετη, ο Χέκτορ την κατάλληλη στιγμή τη σπάει στον Βέρνερ και αυτός σκοράρει για το 3-0.

22:16

58': ΓΚΟΛ για τη ΓΕΡΜΑΝΙΑ!

22:14

56': Απευθείας φάουλ από τον Ντράξλερ, εύκολα ο Οτσόα.

22:10

52': Μεγάλη ευκαιρία για τη Γερμανία! Ο Βέρνερ μπαίνει στην περιοχή από μέσα δεξιά, κάνει διαγώνιο σουτ και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω.

22:08

50': Καλή αντεπίθεση για το Μεξικό, ο Χιμένες κάνει το σουτ από μέσα δεξιά και ο Τερ Στέγκεν μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

22:08

49': Κόρνερ για το Μεξικό. Ο Ζιοβάνι το εκτελεί, ο Ερνάντες παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

22:04

46': Λοσάνο αντί Ακίνο για το Μεξικό.

22:03

22:02

21:46

21:42

42': Κόρνερ για το Μεξικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:39

39': Φάουλ σε καλό σημείο για το Μεξικό. Ο Ερέρα εκτελεί και ο Τερ Στέγκεν αποκρούει με δυσκολία.

21:36

35': Μεγάλη ευκαιρία για το Μεξικό! Ο Ζιοβάνι δίνει στον Ερνάντες και εκείνος από πολύ κοντά αστοχεί.

21:34

33': Ευκαιρία για το Μεξικό! Ο Ερνάντες σπάει την μπάλα στον Ζιοβάνι, εκείνος κάνει το πλασέ από μέσα δεξιά και ο Τερ Στέγκεν αποκρούει.

21:33

32': Αδύναμο σουτ του Ζιοβάνι εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.