3
23:40

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:39

Γερμανία - Μεξικό ο αυριανός ημιτελικός, από τον οποίο θα προκύψει ο αντίπαλος της Χιλής.

23:38

Στον τελικό η Χιλή νικώντας 3-0 την Πορτογαλία στα πέναλτι.

23:38

Το έπιασε και αυτό! Απίστευτος ο Μπράβο, απέκρουσε και το πέναλτι του Νάνι.

23:37

ΓΚΟΛ για τη Χιλή, στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνιά ο Σάντσες.

23:37

Ξανά στην ίδια γωνία ο Μπράβο, πιάνει και το πέναλτι του Μουτίνιο!

23:36

ΓΚΟΛ για τη Χιλή, σημαδεύει το κέντρο της εστίας ο Αράνγκις. (0-2)

23:35

Αποκρούει ο Μπράβο την εκτέλεση του Κουαρέσμα.

23:34

ΓΚΟΛ για τη Χιλή, σκοράρει ο Βιδάλ. (0-1)

23:33

Ξεκινούν τα πέναλτι.

23:29

Λήξη παράτασης, στα πέναλτι θα κριθεί η πρόκριση.

23:27

120': Αλλαγή για τη Χιλή. Στη θέση του Ίσλα ο Φουενσαλίδα.

23:26

119': ΔΟΚΑΡΙ για τη Χιλή! Ο Βιδάλ κάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι. Στην επαναφορά και με τον Πατρίσιο πεσμένο ο Ροντρίγκες στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!

23:24

117': Στη θέση του Γκόμες ο Ζέλσον για την Πορτογαλία. Τέταρτη αλλαγή για τους Ίβηρες, αλλά αυτό επιτρέπεται στην παράταση.

23:23

Πάτημα του Γκόμες στον Βιδάλ, "παίζετε" ξανά ο ρεφ, ο οποίος το έχει χάσει το ματς.

23:22

114': Κίτρινη στον Σέντρικ.

23:20

113': Ο Φόντε πατά τον Σίλβα και ο διαιτητής δείχνει "παίζετε". Ξεκάθαρη παράβαση, έπρεπε να δοθεί πέναλτι για τη Χιλή.

23:20

112': Στη θέση του Ερνάντες ο Σίλβα για τη Χιλή.

23:18

110': Κίτρινη στον Μπρούνο Άλβες.

23:17

Εμφανώς κουρασμένοι οι παίκτες των δύο ομάδων.

23:13

106': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

23:11

Λήξη πρώτου ημιχρόνου παράτασης.

23:10

Ένα το επιπλέον λεπτό.

23:06

101': Αντριέν Σίλβα εκτός, Μουτίνιο μέσα για την Πορτογαλία.

23:05

100': O Αράνγκις σεντράρει, ο Βιδάλ παίρνει την κεφαλιά και ο Πατρίσιο μπλοκάρει.

23:03

98': Κόρνερ για την Πορτογαλία, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:01

96': Κίτρινη στον Φόντε.

23:01

95': Ευκαιρία για τη Χιλή! Ο Ίσλα βγάζει τη σέντρα, ο Σάντσες πιάνει καρφωτή κεφαλιά και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω.

22:56

92': Πολύ κακό σουτ του Αντρέ Γκόμες.

22:55

91': Σέντρα στην παράταση.

22:50

Λήξη κανονικής διάρκειας, ακολουθεί η παράταση.

22:47

22:46

Περιμένει η Πορτογαλία και προσπαθεί να κλέψει και να βγάλει μία αντεπίθεση.

22:42

86': Στη θέση του Βάργκας ο Ροντρίγκες για τη Χιλή.

22:42

85': Ο Σέντρικ βγάζει τη σέντρα, ο Ρονάλντο παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

22:40

83': Κουαρέσμα αντί Μπερνάρντο Σίλβα για την Πορτογαλία.

22:36

Όλα δείχνουν παράταση έτσι όπως κυλά το ματς.

22:33

77': Στη θέση του Αντρέ Σίλβα ο Νάνι για την Πορτογαλία.

22:32

76': Νέο κόρνερ για την Πορτογαλία. Ο Αντρέ Σίλβα εκτελεί, ο Μπράβο διώχνει με γροθιές.

22:28

72': Κόρνερ για την Πορτογαλία, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:25

Δεν ρισκάρει πολύ καμία από τις δύο ομάδες.

22:22

65': Απευθείας φάουλ του Ρονάλντο, ψηλά η μπάλα.

22:19

62': Μακρινό σουτ του Βιδάλ, λίγο έξω η μπάλα.

22:18

Πάνω-κάτω η μπάλα στα τελευταία λεπτά.

22:15

58': Δυνατό σουτ του Ρονάλντο, αποκρούει ο Μπράβο.

22:14

57': Ευκαιρία για τη Χιλή! Ο Αράνγκις εκτελεί κόρνερ, ο Βάργκας πιάνει γυριστό και ο Πατρίσιο αποκρούει.

22:10

54': Σέντρα από αριστερά, ο Βιδάλ παίρνει κεφαλιά από ιδανική θέση, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:07

51': Κίτρινη στον Ερνάντες.

22:02

22:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:46

21:45

Ένα το λεπτό της καθυστέρησης.

21:43

44': Εκτελείται κόρνερ στο πρώτο δοκάρι, ο Αντρέ Σίλβα παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:42

43': Κίτρινη στον Αντρέ Σίλβα.

21:37

38': Κόρνερ για τη Χιλή, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:33

34': Καλή η σέντρα του Σέντρικ από δεξιά, αλλά δεν βρήκε συμπαίκτη του.

21:28

29': Φαλτσαριστή κεφαλιά από τον Αράνγκις, άουτ η μπάλα.

21:26

Αρκετές οι δυνατές μονομαχίες.

21:23

23': Κίτρινη στον Χάρα.

21:22

23': Μακρινό σου του Αντρέ Σίλβα, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Μπράβο.

21:19

Προσωρινή διακοπή.

21:17

17': Μακρινό σουτ του Μποσεζούρ, άουτ η μπάλα.

21:13

Έχει καλό ρυθμό το ματς.

21:10

Αψιμαχία ανάμεσα σε Βιδάλ και Μπρούνο Άλβες.

21:07

7': Ευκαιρία για την Πορτογαλία! Ο Ρονάλντο κάνει μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι, αλλά ο Μπράβο αποκρούει το πλασέ του Αντρέ Σίλβα.

21:06

6': Ευκαιρία για τη Χιλή! Ο Σάντσες δίνει στον Βάργκας, αλλά εκείνος από μέσα δεξιά δεν νικά τον Πατρίσιο.

21:04

4': Παίρνει την κεφαλιά ο Ρονάλντο και αστοχεί.

21:02

2': Αδύναμο σουτ του Γκόμεζ, μπλοκάρει ο Μπράβο.