Το ματς έληξε 1-1 με τον Ολυμπιακό να έχει κατά διαστήματα καλή εικόνα.

Λήξη αγώνα.

20:42

Έχουν πάρει μέτρα στο γήπεδο οι Βούλγαροι.

20:37

81': Βασίλεφ αντί Ναταναέλ για τη Λουντογκόρετς.

20:36

80': Τόλι αντί Φιγκέιρας για τον Ολυμπιακό.

20:33

76': Μανθάτης αντί Σεμπά για τον Ολυμπιακό.

20:31

74': Στη θέση του Ουάντερσον ο Ζοάο Πάουλο για τη Λουντογκόρετς.

20:29

72': Στη θέση του Ρομαό ο Κασάμι για τον Ολυμπιακό.

20:25

68': Μακρινό σουτ από τον Σάσα, με δυσκολία διώχνει ο Καπίνο.

20:21

64': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Γιαννιώτας κάνει το γύρισμα προς το πέναλτι, ο Μάρτινς σουτάρει στην κίνηση και ο Ρέναν αποκρούει.

20:18

61': Ντε λα Μπέγια, Μάρτινς, Ρισβάνης, Ζντιέλαρ, Βέργος και Γιαννιώτας μπαίνουν Μποτία, Κούτρης, Σιώπης, Ανδρούτσος, Μαρίν και Φορτούνης βγαίνουν για τον Ολυμπιακό.

20:14

57': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Μαρίν κάνει σουτ στην κίνηση, η μπάλα κοντράρει και στρώνεται στον Σεμπά, ο οποίος αστοχεί από πλεονεκτική θέση αν και αμαρκάριστος.

20:12

56': Στη θέση του Σισέ ο Νικολάου για τον Ολυμπιακό.

20:08

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ολυμπιακός.

20:04

46': Μόντζι αντί Τερζίεφ και Κεσέρου αντί Μίσιτζαν για τη Λουντογκόρετς.

20:03

20:02

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:47

19:45

Πολύ ωραίο σουτ του Μαρσελίνιο εκτός περιοχής, στο αριστερό παραθυράκι του Καπίνο καταλήγει η μπάλα.

19:45

44': ΓΚΟΛ για τη ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ!

19:44

43': Κίτρινη στον Ρομαό.

19:41

40': Δεν είναι καλό το γύρισμα του Σεμπά από δεξιά, απομακρύνεται η μπάλα.

19:36

Ο Ρομαό κλέβει την μπάλα και ανοίγει για τον Ανδρούτσο, εκείνος κάνει το γύρισμα από δεξιά και ο Φορτούνης με πλασέ στην κίνηση ανοίγει το σκορ.

19:35

34': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:31

30': Κόρνερ για τη Λουντογκόρετς, η οποία κερδίζει ένα ακόμη. Ο Ουάντερσον το εκτελεί, ο Τερζίεφ παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα φεύγει άουτ.

19:26

19:22

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

19:18

17': Κίτρινη στον Μαρσελίνιο.

19:15

14': Αδύναμο σουτ του Σεμπά από μακριά, άουτ η μπάλα.

19:11

10': Απευθείας φάουλ από τον Φορτούνη, έξω η μπάλα.

19:09

Έπεσε άτσαλα ο Ρέναν στο έδαφος, προσωρινή διακοπή.

19:06

Κυκλοφορούν την μπάλα οι "ερυθρόλευκοι".

19:02

18:59

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:57

Υπάρχουν λίγοι οπαδοί των Πειραιωτών στις εξέδρες.

18:53

Υπενθυμίζεται ότι οι "ερυθρόλευκοι" την Παρασκευή έπαιξαν με τη Βάτενς, την οποία κέρδισαν με 2-0.

18:50

Καλησπέρα σας, το φιλικό του Ολυμπιακού με τη Λουντογκόρετς ξεκινά σε περίπου 10 λεπτά.