0
-
5
23:25

Ο Ολυμπιακός πήρε στο... ρελαντί τη νίκη, με τον Κώστα Μήτρογλου να μετατρέπει σε... προσωπικό του πάρτι το τελευταίο 20λεπτο

23:24

Τέλος του αγώνα

23:24

Και πάλι σκόρερ ο Μήτρογλου που βγαίνει τετ α τετ από κάθετη του Φουστέρ και κάνει το 0-5

23:23

90': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!!!

23:22

Φουστέρ και Μήτρογλου έπαιξαν όμορφα το ένα - δύο και ο τελευταίος δεν δυσκολεύεται να κάνει το 0-4 με κοντινό πλασέ

23:22

89': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!

23:18

Ωραία κίνηση του Ιμπαγάσα, γύρισμα στον Βάις και ο Σλοβάκος με σουτ στην κίνηση μέσα απ' την περιοχή νικάει τον Πρζιρόβσκι για το 0-3

23:17

84': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!

23:14

81': Ο Κονέ εκτελεί με δύναμη φάουλ λίγα μέτρα έξω απ' την περιοχή, ο Ρομπέρτο μπλοκάρει εύκολα

23:10

77': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μπούστο παίρνει τη θέση του Βασιλείου

23:08

75': Κίτρινη κάρτα στον Γιάντση

23:06

73': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ιμπαγάσα μπαίνει αντί του Σαβιόλα

23:05

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Σέντρα του Σιόβα, ο Μήτρογλου πιάνει την κεφαλιά, ο Πρζιρόβσκι αποκρούει, ο Σαβιόλα κάνει το γυριστό προ κενής εστίας, αλλά στέλνει τη μπάλα πάνω απ' το οριζόντιο δοκάρι

23:03

Ο Φουστέρ εκτελεί φάουλ και ο αμαρκάριστος Μήτρογλου με κοντινή κεφαλιά στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 0-2

23:02

70': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!

22:59

67': Κίτρινη κάρτα στον Κονέ

22:57

65': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Βγαίνει ο Ολαϊτάν και μπαίνει ο Μήτρογλου

22:51

59': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Βάις μπαίνει αντί του Κάμπελ

22:50

58': Σουτ του Κάμπελ φεύγει ψηλά άουτ

22:47

55': Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Σέντρα του Ολαϊτάν, ο Φουστέρ με κεφαλιά γυρίζει προς τον Κάμπελ, ο οποίος με γυριστό μέσα απ' τη μικρή περιοχή στέλνει τη μπάλα πάνω απ' την εστία του Πρζιρόβσκι

22:44

52': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Πετράτσι μπαίνει αντί του Λαμπρόπουλου

22:44

52': Κίτρινη κάρτα στον Μουλόπουλο

22:38

46': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιάντσης μπαίνει αντί του Ορτέγκα

22:38

Έναρξη β' μέρους

22:37

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες και ο διαιτητής με τους βοηθούς του. Σε λίγο θα ξεκινήσει το β' μέρος

22:36

Οι παίκτες των δύο ομάδων βρίσκονται μπροστά απ' τη φυσούνα που οδηγεί στα αποδυτήρια

22:35

Αυτός είναι ο λόγος που καθυστερεί η έναρξη του δεύτερου 45λεπτου

22:34

Υπάρχει ένταση στη Λιβαδειά και συγκεκριμένα στο πέταλο που βρίσκονται οι οπαδοί του Ολυμπιακού

22:16

Ο Ολυμπιακός προηγείται στο σκορ χωρίς να ενθουσιάσει, αλλά είχε τον έλεγχο σε ολόκληρο το πρώτο 45λεπτο και δεν απειλήθηκε καθόλου

22:16

Τέλος α' μέρους

22:11

42': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό, με τον Σαβιόλα να κινείται ωραία μέσα στην περιοχή των γηπεδούχων, αλλά το πλασέ του πέρασε άουτ

22:02

33': Κίτρινη κάρτα στον Νικολακάκη

21:50

21': Κίτρινη κάρτα στον Σάμαρη

21:45

16': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί εύστοχα το πέναλτι ο Σαβιόλα για το 0-1

21:44

15': Κίτρινη κάρτα στον Λαμπρόπουλο

21:44

15': Πέναλτι για τον Ολυμπιακό σε άτσαλο μαρκάρισμα του Λαμπρόπουλου πάνω στον Σαβιόλα

21:34

5': Δοκάρι (οριζόντιο) για τον Ολυμπιακό σε δυνατό γυριστό σουτ του Κάμπελ μέσα από την περιοχή