2
22:28

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

22:27

Η ΑΕΚ πανηγυρίζει τη συμμετοχή στον τρίτο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ μετά το 2-1 επί του Πανιωνίου και την ήττα που γνώρισε ο ΠΑΟΚ στην Τούμπα από τον ΠΑΟΚ.

22:27

90+6' Τέλος του αγώνα

22:25

90+5' Από μία κίτρινη κάρτα βλέπουν Λάμπρου και Μασούντ

22:20

+4' καθυστερήσεων

22:17

87': Κόρνερ για την ΑΕΚ από δεξιά εκτελείται πλασαριστά χωρίς αποτέλεσμα.

22:17

86': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Αραούχο γυρίζει πολύ ωραία για τον Βινίσιους με τον Γιαννιώτη να επεμβαίνει και τον Βλάχο να παραχωρεί κόρνερ.

22:15

85': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Στη θέση του Μασούρα περνά ο Μαχμούτοβιτς.

22:15

85': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Στη θέση του Μάνταλου περνά ο Βινίσιους.

22:12

82': Κίτρινη κάρτα στον Αραούχο

22:12

1-2 για την ΑΕΚ! Ο Μάνταλος εκτελεί φάουλ με τον Αραούχο να προλαβαίνει τον Γιαννιώτη και σκοράρει με γυριστή κεφαλιά!

22:11

81': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

22:10

80': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Στη θέση του Γαλανόπουλου περνά ο Αϊντάρεβιτς.

22:08

78': Ο Γκιοατά αδυνατεί να συνεχίσει λόγω χτυπήματος στον αστράγαλο και αντικαθίσταται από τον Ταπόκο.

22:06

76': Από μία κίτρινη κάρτα βλέπουν Γιαννιώτης και Σιμόες που αντάλλαξαν ορισμένα... γαλλικά.

22:05

75': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Αραούχο αστοχεί σε τετ-α-τετ πλασάροντας εκατοστά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!

22:05

74': Κίτρινη κάρτα στον Ντίντακ.

22:04

74': Εξαιρετική προσωπική ενέργεια του Σιώπη που απέφυγε τρεις παίκτες της ΑΕΚ και ο Λάμπρου κάνει άστοχο γύρισμα.

22:02

72': Ο Μάνταλος εκτελεί πλασαριστά το κόρνερ χωρίς αποτέλεσμα.

22:02

72': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Σέντρα του Μάνταλου προς τον Αρούχο που παίρνει την κεφαλιά και ο Γιαννιώτης κάνει εντυπωσιακή επέμβαση!

21:59

68': Μακρινό σουτ του Μπακασέτα, άουτ.

21:55

Με 10 μένει και η ΑΕΚ! Προφανώς, κάτι είπε στον δεύτερο βοηθό που συνεννοήθηκε με τον Μάνταλο.

21:54

64': Απευθείας κόκκινη κάρτα στον Χριστοδουλόπουλο!

21:52

62': Κίτρινη κάρτα στον Βράνιες για άτσαλο μαρκάρισμα στον Τασουλή.

21:52

61': Σουτ του Βλάχου πάνω στον Ανέστη.

21:51

61': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Στη θέση του Γεσίλ περνά ο Λάμπρου.

21:51

61': Κίτρινη κάρτα στον Γαλανόπουλο για φάουλ στον Κόρμπο

21:50

58': Ο Γιαννιώτης απομακρύνει σε γέμισμα του Μπακασέτα και ο Γκάλο σεντράρει για τον Αραούχο που κάνει άστοχο ψαλίδι.

21:48

57': Ο Μπεν αποβάλλεται.

21:47

57': Δεύτερη κίτρινη κάρτα βλέπει ο Μπεν που παρεμποδίζει τον Ανέστη.

21:47

57': Ο Μασούντ εκτελεί το κόρνερ από δεξιά πάνω στον Ανέστη.

21:47

56': Σουτ του Μασούντ πάνω στον Ντίντακ καταλήγει σε κόρνερ.

21:46

56': Γύρισμα του Μπακασέτα από αριστερά και χαμηλά που αναχαιτίζεται από τον Ρισβάνη.

21:44

54': Κόρνερ από δεξιά όπως επιτίθεται η ΑΕΚ με τον Γκάλο να εκτελεί και τον Ρισβάνη να απομακρύνει με κεφαλιά κερδίζοντας επιθετικό φάουλ από τον Βράνιες στη συνέχεια.