3
22:29

Kαλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:28

Ο Παναθηναϊκός παίρνει μεγάλη νίκη και τερματίζει οριστικά τρίτος στα πλέι οφ. Εκτός Τσάμπιονς Λιγκ ο ΠΑΟΚ μετά τη νίκη της ΑΕΚ στη Νέα Σμύρνη επί του Πανιωνίου με 2-1.

22:26

90'+4: Λήξη του αγώνα.

22:26

Ο Μολίνς σκοράρει με κοντινή κεφαλιά ύστερα από σέντρα του Κλωναρίδη από δεξιά, 2-3.

22:25

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

22:22

89': Κεφαλιά του Κουλούρη μετά από εκτέλεση φάουλ του Ουάρντα, άουτ η μπάλα.

22:21

88' Χαρίαης αντί Ουάρντα, τρίτη αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ.

22:20

87' Πίσπας αντί Βιγιαφάνιες, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

22:15

82': Κίτρινη στον Μαρινάκη για καθυστέρηση.

22:14

81': Κίτρινη στον Κάνιας για σκληρό φάουλ στον Κουρμπέλη.

22:13

Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί κόρνερ από τα δεξιά, κεφαλιά-πάσα Κουρμπέλη, ο Λουντ στοπάρει και με σουτ μέσα από την περιοχή γράφει το 2-2.

22:12

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

22:10

77': Κάνιας αντί Ενρίκε, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

22:07

74': Κίτρινη στον Ενρίκε για καθυστέρηση.

22:05

72': Κίτρινη στον Κουρμπέλη.

22:03

70': Κίτρινη στον Σάκχοφ για διαμαρτυρία.

22:01

Ολέθριο λάθος του Κουτρουμπή, που κάνει γύρισμα στον Βλαχοδήμο χωρίς να βλέπει τον Ενρίκε, ο οποίος κλέβει την μπάλα και δεν δυσκολεύεται με πλασέ από το ύψος του πέναλτι να βρει δίχτυα (2-1).

22:01

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:59

66': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες για διαμαρτυρία.

21:59

66': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Κουλούρης αντί Πρίγιοβιτς.

21:56

63': Κίτρινη στον Βλαχοδήμο για καθυστέρηση.

21:55

62': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Μπίσεσβαρ.

21:54

61': Δυνατό σουτ του Μπίσεσβαρ, διώχνει με γροθιές σε κόρνερ ο Βλαχοδήμος. Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

21:52

59': Κίτρινη στον Κίτσιου που πέφτει με φόρα στον Βλαχοδήμο.

21:49

57': Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ σε διαγώνιο πλασέ του Ενρίκε από θέση μέσα αριστερά και ύστερα από πάσα του Ουάρντα στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟ, μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους, ο Βλαχοδήμος σε δεύτερο χρόνο αποκρούει.

21:42

50': Σε θέση οφσάιντ ο Πρίγιοβιτς, ορθή η υπόδειξη.

21:41

49': Χατζηγιοβάνης αντί του Ρέις, δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟ.

21:40

Ο Ρέις δεν μπορεί να συνεχίσει και αυτός.

21:38

Στην ανάπαυλα βραβεύτηκε ο Πέλκας για το καλύτερο γκολ της σεζόν αλλά και ο Γλύκος ως ο ΜVP της χρονιάς από πλευράς ΠΑΟΚ, ο τελευταίος μάλιστα δάκρυσε...

21:38

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

21:22

Είναι ελαφρώς καλύτερος ο Παναθηναϊκός στο πρώτο μισό του αγώνα, αναμένεται με μεγάλο ενδιαφέρον το δεύτερο ημίχρονο.

21:21

45'+4: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου τελικά, 1-1.

21:18

45'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

45': Μεγάλο λάθος του Μπρκιτς, δίνει... πάσα στον Μολίνς υπό την πίεση του Κλωναρίδη, αλλά ο τελευταίος αστοχεί με πλασέ από πλάγια θέση.

21:16

44': Πρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει και ο Ρέις για τον Παναθηναϊκό.

21:15

43': Δεν μπορεί ο Κουλιμπαλί, στη θέση του μπαίνει ο Ευαγγέλου στην πρώτη αναγκαστική αλλαγή του ΠΑΟ.

21:14

42': Προς το παρόν συνεχίζει ο Κουλιμπαλί.

21:11

39': Έχει τραυματιστεί ο Κουλιμπαλί και ζητά αλλαγή.

21:10

37': Σεντράρει ο Χουλτ από αριστερά, βολέ στην κίνηση του Κουλιμπαλί, η μπάλα κοντράρει στον Λέοβατς και στη συνέχεια ο Αφρικανός πέφτει άτσαλα στο έδαφος και κάνει φάουλ στον παίκτη του ΠΑΟΚ.