0
18:54

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

18:54

Ο Άρης επικρατεί με 1-0 και υποχρεώνει τον Απόλλωνα Σμύρνης στην παρθενική του ήττα για το φετινό πρωτάθλημα της Β' Εθνικής χάρη στο γκολ που σημειώθηκε από τον Αντώνη Καπνίδη στο 72ο λεπτό.

18:53

90+5': Τέλος του αγώνα!

18:52

90+4': Σε θέση οφσάιντ ο Ίλιτς

18:50

90+2': Γύρισμα του Σιατραβάνη από δεξιά πάνω στον Διούδη

18:48

+4' καθυστερήσεων

18:47

88': Τελευταία αλλαγή και για τον Απόλλωνα, στην θέση του Ντάσιου περνάει ο Πετρόπουλος.

18:45

87': Κόρνερ για τον Άρη από δεξιά χωρίς αποτέλεσμα

18:42

83': Σουτ του Μπαρμπόσα άουτ, αλλά η μπάλα έχει βρει στον Χαριτωνίδη.

18:38

81': Αλλαγές για τον Απόλλωνα. Ο Περογαμβράκης αντικαθιστά τον Ομπόντο και ο Μπαρμπόσα περνά στη θέση του Κάσου.

18:37

79': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από δεξιά με τον Κονέ χωρίς αποτέλεσμα.

18:36

79': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ρόβας αντικαθιστά τον Ντούνη.

18:33

75': Ο Διούδης προλαβαίνει τον Σιατραβάνη κάνοντας γρήγορη έξοδο.

18:32

73': Κίτρινη κάρτα στον Παυλίδη

18:30

72': ΓΚΟΛ για τον Άρη με τον Καπνίδη με κεφαλιά έπειτα από σέντρα του Πίτου Γκαρσία από αριστερά! Είναι το 8ο γκολ στη φετινή Β' Εθνική για τον σκόρερ του Άρη.

18:27

69': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ο Κονέ κοντρολάρει και σουτάρει άουτ δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Διούδη.

18:27

Ο Τάτος συμπλήρωσε τις επτά κίτρινες κάρτες και δεν διατηρεί δικαίωμα συμμετοχής στις δύο εναπομείνασες αγωνιστικές.

18:23

65': Δεύτερη αλλαγή για τον ΑΡΗ, στην θέση του Τάτου ο Μπράνα Ίλιτς.

18:17

59': Σέντρα του Τζανακάκη που περνά άουτ.

18:14

57': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Ντόγου περνά ο Μπαργκάν.

18:13

55': Το κόρνερ εκτελείται από δεξιά χωρίς αποτέλεσμα.

18:13

55': Σουτ του Κονέ κοντάρει στον Ταυλαρίδη και ο Διούδης παραχωρεί κόρνερ.

18:10

54': Εξαιρετικό τάκλιν του Χαριτωνίδη σε αντεπίθεση του Άρη.