Κακό ματς, αλλά με την ΑΕΚ να έχει την υπεροχή σχεδόν σε όλη τη διάρκειά του.

Χιμένεθ και Ουζουνίδης τα λένε τώρα μεταξύ τους.

22:26

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΚ με 1-0.

22:23

90'+2: Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί ο Μπουμάλ και ο Ανέστης μπλοκάρει.

22:22

22:21

90': Κίτρινη στον Σιμόες.

22:20

89': Κάκιστο σουτ του Μπουμάλ, άουτ η μπάλα.

22:16

Ο Μολέδο διώχνει με κεφαλιά, ο Χριστοδουλόπουλος κάνει διαγώνιο σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνιά του Στιλ.

22:16

85': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

22:14

83': Κίτρινη στον Λέτο για διαμαρτυρία.

22:13

82': Στη θέση του Γαλανόπουλου ο Πέκχαρτ για την ΑΕΚ.

22:12

82': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Γαλανόπουλος κάνει καλό διαγώνιο σουτ από μέσα δεξιά και ο Στιλ αποκρούει.

22:09

Αποκαταστάθηκε μόλις ο ηλεκτροφωτισμός στο ΟΑΚΑ στο 100%.

22:07

76': Στάικος αντί Εμποκού για τον Παναθηναϊκό.

22:05

Πρόβλημα έχει ο Εμποκού και ζητά αλλαγή.

22:01

70': Ο Μπακάκης βγάζει τη σέντρα, ο Αραούχο παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και ο Στιλ μπλοκάρει.

21:59

68': Στη θέση του Βλαχοδήμου ο Μπουμάλ για τον Παναθηναϊκό.

21:56

65': Ο Μάνταλος εκτελεί κόρνερ και η μπάλα απομακρύνεται.

21:55

Μικρή διακοπή. Σε δύο λεπτά θα έχει λυθεί το θέμα, όπως ενημέρωσαν τον Θάνο οι άνθρωποι της ΑΕΚ.

21:54

Έπεσε η τάση στους προβολείς του ΟΑΚΑ.

21:54

Να εκμεταλλευτούν τον Εμποκού ζητά ο Ουζουνίδης από τους παίκτες του.

21:51

60': Στη θέση του Μολίνς ο Λέτο για τον Παναθηναϊκό.

21:51

60': Μπακασέτας και Αλμέιδα βγαίνουν, Χριστοδουλόπουλος και Αραούχο μπαίνουν για την ΑΕΚ.

21:51

60': Σε θέση οφσάιντ ο Μολίνς, σωστή η απόφαση.

21:50

Ετοιμάζει αλλαγές ο Χιμένεθ.

21:46

55': Ο Κλωναρίδης κάνει το γύρισμα, δίνει στον Βλαχοδήμο, αλλά εκείνος καθυστερεί και δεν σουτάρει.

21:43

Αλλάζει θέσεις τον Εμποκού ο Ουζουνίδης ψάχνοντας τρόπο να γίνει πιο απειλητική η ομάδα του.

21:41

50': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Από την εκτέλεσή του η μπάλα πάει στον Κουτρουμπή, εκείνος κοντρολάρει και κάνει απελπιστικά κακό σουτ.

21:38

47': Απίστευτη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Μπακάκης κάνει παράλληλη μπαλιά και ο Αλμέιδα στο δεύτερο δοκάρι στέλνει την μπάλα ψηλά από τη μικρή περιοχή!