Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

18:56

Ο Απόλλων Σμύρνης είναι και μαθηματικά ξανά στη Σούπερ Λίγκα. Δίκαια το γιορτάσουν οι φίλοι της ιστορικής ομάδας.

18:52

Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά, πλασαριστά εκτελεί ο Κονέ... Και τέλος!

18:51

Συμπληρώθηκαν τα 4'...

18:49

90'+2: Ο Κονέ κινείται από ατ αριστερά και μέσα στην περιοχή, ανοίγει για τον Τσιάρα, σουτ από θέση νέσα αριστερά, ψηλά άουτ.

18:48

90'+1: Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Μπαρμπόσα αντί του Αλμπάνη.

18:48

Ολοκληρώθηκε το 90λεπτο, τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:47

Πανηγυρίζει και τραγουδά στις εξέδρες ο κόσμος του Απόλλωνα Σμύρνης για την επάνοδο στη Σούπερ Λίγκα.

18:45

87': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Ο Γκόλιας στην εκτέλεση από τα αριστερά, κεφαλιά του Γιαννιτσάνη, πάνω από την στία του Χιώτη.

18:44

Έχει πέσει υπερβολικά ο ρυθμός του ματς...

18:42

84': Δεύτερη αλλαγή και για τον Απόλλωνα. Ο Τσιάρας αντί του Ομπόντο.

18:41

83': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Αρναρέλλης στη θέση του Μπαϊκαρά, που τραυματίστηκε...

18:39

81': Κίτρινη κάρτα στον Ριζογιάννη.

18:37

79': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Μοχαμάτ αντί του Μπαλμπόα.

18:30

72': Σουτ Ριζογιάννη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

18:29

71': Συρτό διαγώνιο σουτ Αλμπάνη από τα δεξιά του ημικύκλιου, εύκολα μαζευει ο Αποστολίδης.

18:26

68': Κόρνερ για τα Τρίκαλα από τα δεξιά με τον Γκόλια, διώχνουν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.

18:24

66': Γρήγορος συνδυασμός Πάνου - Κάσσου από τα δεξιά, συρτό διαγώνιο σουτ του δεύτερου, δεν έχει θέμα ο Αποστολίδης.

18:18

60': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Κονέ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:17

59': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κάσσος στη θέση του Πετρόπουλου

18:16

58': Σουτ Ντάσιου έξω από την περιοχή, άουτ.

18:13

55': Οφσάιντ ο Σανδραβέλης. Διαμαρτυρίες από τον πάγκο των Τρικάλων για την υπόδειξη...

18:11

54': Σέντρα-γέμισμα από τα αριστερά στα καρέ του Απόλλωνα, κεφαλιά Κουσκουνά, άουτ.

18:05

48': Φάουλ για τον ΑΟΤ από τη δεξιά διαγώνιο της περιοχής και 7-8 μέτρα πιο μακριά. Εκτελεί ο Γκόλιας, στην αγκαλιά του Χιώτη.

18:04

47': Κίτρινη στον Μπαρτολίνι.

18:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.