-
1
19:03

19:02

Με αυτό το αποτέλεσμα ελαχιστοποιούνται οι ελπίδες των Θεσσαλονικιών για άνοδο. Όσο για τον ΟΦΗ, για τρίτο ντέρμπι στη σειρά έδειξε καλή εικόνα. Πήρε ξανά μία ισοπαλία, και αυτή με 1-1.

19:01

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ. Δεν το πιστεύουν οι παίκτες του Άρη, βρίσκονται στο έδαφος.

18:59

90'+4: Απίστευτη ευκαιρία για τον Άρη! Γίνεται η βαθιά σέντρα, ο Στρέζος αποκρούει την κεφαλιά του Καπνίδη και ο Τζανακάκης αστοχεί έχοντας όλη την εστία στο πιάτο!

18:57

90'+2: Ο Καπνίδης γυρίζει για τον Τάτο, εκείνος κάνει το σουτ και η μπάλα κοντράρει στα σώματα.

18:56

90'+2: Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Τάτος βγάζει τη σέντρα και ο Καπνίδης αστοχεί με κεφαλιά.

18:55

18:55

90': Σουτ του Μπαργκάν εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

18:54

90': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Μάνος.

18:54

89': Κίτρινη στον Τζανακάκη.

18:52

Έχει χτυπήσει ο Αντουκόρ, προσωρινή διακοπή.

18:51

88': Ο Βουό με κεφαλιά τροφοδοτεί τον Όγκμποε, εκείνος στοπάρει και αστοχεί.

18:49

85': Ο Μάνος σουτάρει από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα εκτός.

18:47

83': Ο Μπόατενγκ πατά περιοχή, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

18:44

80': Κίτρινη στον Μάνο για θέατρο. Βούτηξε για να πάρει πέναλτι.

18:42

78': Βγαίνει έγκαιρα ο Διούδης και προλαβαίνει τον Όγκμποε.

18:40

76': Τεράστια ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Μάνος από δεξιά κάνει το γύρισμα, ο Βαλλιάνος το σουτ και ο Διούδης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση. Στη συνέχεια ο Μάνος περνά τον Διούδη και από πλάγια αριστερά στέλνει την μπάλα άουτ!

18:38

Ο Τάτος βγάζει γλυκιά σέντρα από δεξιά, ο Καπνίδης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνιά του Στρέζου για το 1-1.

18:37

73': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:37

72': Ο Μπαργκάν εκτελεί κόρνερ, ο Ταυλαρίδης βάζει την προβολή και ο Στρέζος μπλοκάρει εύκολα.

18:35

70': Ο Μιλοσάβλιεφ βγαίνει με μεγάλη καθυστέρηση και μπαίνει ο Μάνος για τον ΟΦΗ. Έτσι κλείνει τις αλλαγές του και ο Παπαδόπουλος.

18:32

67': Πίτου Γκαρσία και Παυλίδης βγαίνουν, Μπαργκάν και Καπνίδης μπαίνουν για τον Άρη.

18:31

Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Άρης.

18:27

63': Αντουκόρ αντί Κομεσίδη για τον ΟΦΗ.

18:26

Νέα διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Κομεσίδης.

18:22

Στο έδαφος ο Όστοϊτς, μικρή διακοπή.

18:20

Αποβάλλεται από τον πάγκο του Άρη ο Γρηγόρης Κάκαλης, ο γενικός αρχηγός της ομάδας.

18:16

51': Κίτρινη στον Μιλοσάβλιεφ.

18:16

51': Ο Βουό από πλάγια με τον Διούδη πάνω του βγάζει τη σέντρα και ο Καράμπελας απομακρύνει.

18:14

49': Ο Μπόατενγκ σουτάρει εκτός περιοχής και αστοχεί.

18:12

47': Ο Όγκμποε μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, αλλά το γύρισμά του κόβεται.

18:10

Είδε τον Γκέραρντ και δάκρυσε ο Νίκος Παπαδόπουλος. Τον είχε προπονητή στον ΟΦΗ.

18:10

46': Καράμπελας αντί Ρόβα για τον Άρη.