Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας... Καλή συνέχεια.

18:49

Καταχειροκροτούν τους παίκτες της "Ελαφράς Ταξιαρχίας" περίπου 800 φίλοι της.

18:48

Εύκολο απόγευμα για τον πρωτοπόρο της Β' Εθνικής Απόλλωνα Σμύρνης, ο οποίος αδικείται από το σκορ, αφού θα έπρεπε να έχει πάρει πολύ μεγαλύτερες διαστάσεις.

18:48

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός 3-0.

18:45

18:44

90': Σουτ Αλμπάνη από το ύψος του πέναλτι, δεν έχει πρόβλημα ο γκολκίπερ του Πανελευσινιακού.

18:43

89': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα, σουτ Ομπόντο, διώχνει σε κόρνερ ο Γκόμεζ, εκτελεί ο Κονέ, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:41

87': Τρίτη αλλαγή και από τον Βαζάκα για τον Πανελευσινιακό. Ο Δημόπουλος στη θέση του Σιλιγαρδάκη.

18:40

86': Ο Κωνσταντινίδης ξεφεύγει ωραία από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή του Απόλλωνα, σουτ με πολλά φάλτσα, η μπάλα πάνω από την εστία του Χιώτη.

18:38

84': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, πλασαριστά ο Κονέ για τον Ομπόντο, εν τέλει η μπάλα χάνεται...

18:36

82': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Στόγιος αντί του Αγγελούδη.

18:35

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Απόλλωνα ο Μάντζιος. Ο Μπαρμπόσα αντί του Σιατραβάνη.

18:27

73': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:20

66': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κάσσος στη θέση του Ρομάνο.

18:18

64': Σουτ Γραικού από θέση έξω δεξιά, άουτ.

18:16

Ο Διαμαντόπουλος στην εκτέλεση του πέναλτι, ο Γκόμες πέφτει σωστά στη δεξιά γωνιά του και διώχνει προσωρινά, έτσι στην επαναφορά ο Σιατραβάνης ανενόχλητος στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και γράφει το 3-0.

18:16

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ.

18:15

61': Πέναλτι για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Σε διώξιμο με το χέρι του Τσούπρου... Σωστή απόφαση.

18:13

59': Κίτρινη στον Βαλεριάνο.

18:10

56': Αλλαγή και για τον Πανελευσινιακό. Ο Μουστάκης μέσα, ο Κασνέτση έξω.

18:10

56': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Διαμαντόπουλος αντί του Πετρόπουλου.

18:08

54': Διαγώνιο σουτ Κωνσταντινίδη από πλάγια θέση και δεξιά της περιοχής του Απόλλωνα, άουτ. Αυτή είναι και η πρώτη τελική των φιλοξενούμενων στον αγώνα!

18:06

52': Γέμισμα στα καρέ του Πανελευσινιακού απο τα αριστερά, κεφαλιά Σιατραβάνη χωρίς δύναμη, δεν ανησυχεί ο Γκόμες.

18:04

Σέντρα Κονέ από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, ο Γκόμες δεν καταφέρνει να διώξει και έτσι η μπάλα στρώνεται στον Πετρόπουλο κοντινό πλασέ σε κενή εστία και 2-0.

18:04

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:01

47': Κίτρινη στον Σιλιγαρδάκη.