0
18:53

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

18:52

Ο Άρης επικρατεί με 2-0 του Αχαρναϊκού ανεβάζοντας ρυθμούς και στροφές απόδοσης στο β' ημίχρονο

18:52

90+4': Τέλος του αγώνα!

18:51

90+3': Κόρνερ για τον Άρη δεν αποφέρει αποτέλεσμα.

18:50

+3΄καθυστερήσεων

18:48

90': Τρίτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Στη θέση του Λύρα περνά ο Χαραλαμπόπουλος.

18:46

88': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Καρδάσης μπαίνει στο ματς αντί του Ντάγκρα.

18:41

82': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μεζίνι.

18:40

81': Πρώτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ράνιελσον αντικαθιστά τον Πλαβούκο.

18:39

80': ΓΚΟΛ! Ο Τάτος εκτελεί το πέναλτι και κάνει το 2-0!

18:38

79': Πέναλτι για τον Άρη με τον Παπατόλιο να υποπίπτει σε φάουλ του Μπαργκάν.

18:36

78': Ο Μπαργκάν επιστρέφει στα γήπεδα και αντικαθιστά τον Ίλιτς.

18:36

77': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μακουτά αντικαθιστά τον Καπνίδη.

18:33

75': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη με τον Τάτο να εκτελεί φάουλ στο οριζόντιο δοκάρι μετά από απόκρουση στου Ψύχου. Ο Σόουζα σουτάρει και η μπάλα κοντράρει πάνω στη γραμμή, ενώ οι γηπεδούχοι ζητούν γκολ.

18:27

68': Μακρινό σουτ του Πίτου Γκαρσία άουτ με το αριστερό.

18:22

64': Ο Καράμπελας σεντράρει για να διώξει άτσαλα ο Σιάννης, αλλά ο Ίλιτς κάνει άστοχο σουτ.

18:18

59': Μακρινό σουτ του Παυλίδη, άουτ.

18:12

54': Ευκαιρία για τον Άρη. Ο Ντούνης σεντράρει και ο Καπνίδης μένει όρθιος από τα μαρκαρίσματα για να σουτάρει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Ψύχου.

18:08

50': ΓΚΟΛ! Ο Ντούνης εξαπολύει βολέ στην αριστερή γωνία του Ψύχου! Όλα ξεκινούν από σέντρα του Νέτο και στρώσιμο του Ίλιτς μέσα στην περιοχή!

18:07

49': Κίτρινη κάρτα στον Αναστασίου για τράβηγμα φανέλας στον Πίτου Γκαρσία.

18:04

46': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Ρόβα περνά ο Καπνίδης.

18:04

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!

17:48

Τέλος του α' ημιχρόνου!

17:48

45+2': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Ντούνης.

17:47

45+2': Εκτέλεση κόρνερ του Νέτο πλασαριστά χωρίς αποτέλεσμα.

17:46

+1' καθυστερήσεων

17:46

44': Μακρινό σουτ του Ντάγκρα, άουτ.

17:41

39': Κόρνερ για τον Άρη από αριστερά που εκτελείται πλασαριστά με τον Ψύχο να μαζεύει εύκολα.

17:39

38': Ευθύβολο σουτ από τον Τάτο και ο Ψύχος μπλοκάρει πέφτοντας στην αριστερή του γωνία.

17:38

37': Ο Διούδης κάνει γρήγορη έξοδο πέφτοντας στα πόδια του Πλαβούκου και παραχωρεί πλάγιο άουτ.

17:35

34': Καλή στιγμή για τον Άρη. Ο Τάτος κάνει διαγώνια κίνηση από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, αλλά σουτάρει άουτ.

17:33

32': Ο Πλαβούκος σουτάρει αδύναμα πάνω στον Διούδη.

17:31

30': Μακρινό σουτ του Πίτου Γκαρσία, άουτ.

17:29

28': Φάση διαρκείας στην περιοχή του Αχαρναϊκού με τον Καράμπελα να κάνει άτσαλο γέμισμα που καταλήγει σε πλάγιο άουτ.