-
1
18:52

18:51

Δεν ήρθε η νίκη ανόδου για τη Λαμία, η οποία δίνει έτσι τη δυνατότητα στον Άρη να πάει και πάλι στο -6 εάν κερδίσει τον Αχαρναϊκό αύριο. Πολύ καλά στάθηκε ο ΟΦΗ, ο οποίος δείχνει ότι θα παλέψει όλα τα ματς έστω και εάν δεν έχει βαθμολογικό κίνητρο.

18:51

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

18:51

90'+5: Απευθείας άουτ το φάουλ του Βαλλιάνου.

18:48

90'+2: Κίτρινη στον Νάστο.

18:46

18:45

89': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται, ο Βουό παίρνει την κεφαλιά και ο Πίτκας μπλοκάρει.

18:44

88': Στη θέση του Βασιλόγιαννη ο Καραγιάννης για τη Λαμία.

18:39

Έχουν παγώσει μετά το γκολ της ισοφάρισης οι γηπεδούχοι.

18:35

79': Κίτρινη στον Βασιλόγιαννη.

18:33

78': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Καλό σουτ από τον Μάνο εκτός περιοχής, αποκρούει ο Πίτκας.

18:31

Ο Όγκμποε δίνει στον Βουό, εκείνος από μέσα δεξιά κάνει παράλληλο γύρισμα και ο Μιλοσάβλιεφ ισοφαρίζει σε 1-1.

18:31

75': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:28

72': Αυγενικού αντί Ντουρμισάι για τη Λαμία.

18:28

72': Κλέβει ο Όμο, άστοχο το σουτ του Ντουρμισάι στη συνέχεια.

18:26

70': Κίτρινη στον Όγκμποε.

18:23

67': Πέφτει στην περιοχή ο Βουό πολύ εύκολα και ζητά πέναλτι χωρίς να υπάρχει κάτι.

18:22

66': Κόρνερ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:21

65': Κίτρινη στον Κιάσσο.

18:19

18:18

62': Ο Βασιλόγιαννης εκτελεί φάουλ και ο Αναστασιάδης δεν μπορεί να πάρει την κεφαλιά με τον Κώτσιο να τον βγάζει εκτός πορείας.

18:14

58': Όγκμποε και Μιλοσάβλιεφ αντί Χαντί και Πάγκαλου για τον ΟΦΗ.

18:11

Ο Βάντερσον με εξαιρετική κοφτή πάσα ξεκλειδώνει την άμυνα του ΟΦΗ και ο Ντουρμισάι από μέσα δεξιά τελειώνει τη φάση για το 1-0.

18:10

54': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:09

53': Κόρνερ για τη Λαμία. Το εκτελεί ο Βάντερσον, ο Ντουρμισάι παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:05

49': Δοκιμάζει το πόδι του ο Χαντί, καμία ανησυχία για τον Πίτκα.

18:03

Φαίνεται να χωλαίνει ο Αναστασιάδης.

18:02

46': Ματσούκας αντί Ρότσα για τη Λαμία.

18:01

18:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:45

45'+1: Λήξη πρώτου ημιχρόνου.

17:43

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

17:39

41': Δοκάρι για τον ΟΦΗ με σουτ του Βουό μέσα από την περιοχή και αφού η μπάλα βρίσκει και στον Βαλιό, απαντά στις ευκαιρίες η κρητική ομάδα.

17:39

40': Κίτρινη κάρτα στον Όμο.

17:38

39': Κίτρινη κάρτα στον Πουρτουλίδη.

17:36

37': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία, σουτ του Ρότσα από το ύψος της μεγάλης περιοχής, ελάχιστα άουτ θα φύγει η μπάλα από το αριστερό δοκάρι του Στρέζου.

17:34

35': Ο Σπυρόπουλος κάνει τη χαμηλή σέντρα, ο Βαλλιάνος θα μπει στην πορεία της μπάλας, ο Στρέζος αποκρούει.

17:28

29': Μακρινό σουτ του Πεταυράκη, ψηλά άουτ η μπάλα.

17:25

27': Κίτρινη κάρτα στον Κομεσίδη.

17:20

22': Κίτρινη κάρτα στον Κώτσιο.

17:19

21': Εκτελεί έξυπνα φάουλ ο Χαντί, ο Πίτκας διώχνει δύσκολα σε κόρνερ.

17:18

20': Σουτ του Βάντερσον, η μπάλα φεύγει άουτ.

17:17

19': Δυνατό σουτ του Μπλάζιτς, διώχνει χαμηλά στη γωνία του ο Στρέζος σε κόρνερ.

17:16

18' Εκτέλεση φάουλ του Ρότσα, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:08

10': Σουτ του Πάγκαλου, κοντράρει η μπάλα στον Αναστασιάδη και κόρνερ για τον ΟΦΗ που περνά ανεκμετάλλευτο.

17:01

2': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Βάντερσον, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.