-
3
17:55

17:54

Με αυτή την ήττα η Καλλονή αποχαιρετά τη Β' Εθνική ουσιαστικά, καθώς ψάχνει μόνο ένα θαύμα μέχρι το φινάλε.

17:53

Λήξη αναμέτρησης, μεγάλη νίκη για τον Πανελευσινιακό με 3-1.

17:50

Διαδικαστικού χαρακτήρα τα τελευταία λεπτά.

17:44

Εύκολα κρατούν το προβάδισμά τους οι φιλοξενούμενοι.

17:38

78': Μουστάκης αντί Ζέλιου για τον Πανελευσινιακό.

17:31

Χωρίς αντίδραση οι Μυτιληνιοί μετά την ανάπαυλα.

17:28

68': Δικαιόπουλος αντί Σοφιάνη για την Καλλονή.

17:25

Ο Κασνέτση βρίσκει δίχτυα και οι φιλοξενούμενοι αγκαλιάζουν τη νίκη.

17:24

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

17:23

63': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανελευσινιακό! Ο Κωνσταντινίδης αστοχεί για λίγα εκατοστά και στη συνέχεια ο Κασνέτση στέλνει την μπάλα άουτ.

17:20

Ιδανικά ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο για τους φιλοξενούμενους.

17:16

56': Δημόπουλος αντί Πρίντεμπς για τον Πανελευσινιακό.

17:15

55': Μέξης αντί Μέγκαχεντ για την Καλλονή.

17:11

Ανατροπή από τους "σταχυοφόρους" με τον Κωνσταντινίδη να σκοράρει ξανά.

17:10

50': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

17:06

17:02

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:46

16:46

45': Ευκαιρία για την Καλλονή! Ο Γιουκαρής παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:45

Άμεση η απάντηση των φιλοξενούμενων, οι οποίοι ισοφαρίζουν σε 1-1. Αναμπουμπούλα στην περιοχή, ο Κωνσταντινίδης κάνει το σουτ και σκοράρει.

16:44

44': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

16:43

Ο Ζουλιώτης με εντός περιοχής σουτ εκτελεί τον Γκόμεζ για το 1-0.

16:43

42': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

16:42

Κίτρινη στον Ζέλιο.

16:41

40': Ευκαιρία για τον Πανελευσινιακό! Δοκιμάζει το πόδι του ο Γραικός, αποκρούει ο Μανιάτης.

16:37

36': Αποστόλου αντί του τραυματία Σάββα για την Καλλονή.

16:37

36': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανελευσινιακό! Ο Κασνέτση σεντράρει και ο Αγγελούδης δεν νικά από κοντά τον Μανιάτη.

16:35

Παιχνίδι κέντρου στα τελευταία λεπτά.

16:28

Κομβικής σημασίας είναι το ματς και για τους δύο και είναι λογικό να γίνονται πολλά λάθη λόγω άγχους.

16:23

22': Κίτρινη στον Κασνέτση.

16:21

20': Κίτρινη στον Τσίγκρο.

16:17

16': Κίτρινη στον Σάββα.

16:14

13': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανελευσινιακό. Ο Πρίντεμπς βγάζει σέντρα, ο Ζέλιος σουτάρει και ο Μανιάτης βρίσκει λίγο την μπάλα και εκείνη αμέσως μετά σταματά στο δοκάρι.

16:10

Καλύτερα έχουν μπει στο ματς οι Μυτιληνιοί.

16:05

4': Ο Λαμπράκης εκτελεί κόρνερ, ο Ευαγγελιδάκης παίρνει την κεφαλιά και ο Γκόμεζ αποκρούει.

16:01

15:57

Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:53

Δεύτερη νίκη στη σειρά θέλουν οι "σταχυοφόροι" προκειμένου να πιάσουν την Καλλιθέα και να παραμείνουν ζωντανοί στο κόλπο της παραμονής.

15:49

Τέσσερις ήττες στη σειρά έχουν οι Μυτιληνιοί, οι οποίοι ψάχνουν τρίποντο για να βάλουν από κάτω την Ελευσίνα.

15:45

Καλησπέρα σας, το ματς της Καλλονής με τον Πανελευσινιακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΚΑΛΛΟΝΗ
Μανιάτης, Ζουλιώτης, Ρεπετσάς, Μέγκαχεντ, Σάββα, Ευαγγελιδάκης, Γιουκαρής, Λίταινας, Σισέ, Λαμπράκης, Σοφιάνης
Αναπ: Παπάζογλου, Αγριμάκης, Αποστόλου, Δικαιόπουλος, Ναούμ, Γιώργου, Μέξης
Γκόμεζ, Κωνσταντινίδης, Τσίγκρος, Κολόκας, Ζέλιος, Γραικός, Σιλιγαρδάκης, Κρισμάρεβιτς, Καζνέτση, Σέλμπι, Αγγελούδης
Αναπ: Μακρυωνίτης, Σταματάκης, Δημόπουλος, Κορομηλάς, Μουστάκης, Κωστόπουλος, Παλιάτσιος
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών) Βοηθοί: Πετρίδης (Χίου), Κουτσόγιαννος (Αθηνών) 4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)