-
1
20:56

20:55

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Ξάνθη - Βέροια 3-0, Αστέρας Τρίπολης - Ηρακλής 2-2, Ατρόμητος - Πλατανιάς 4-1, Πανιώνιος - Λεβαδειακός 1-3.

20:52

90'+3: Λήξη του αγώνα, 5-1 ο ΠΑΟΚ την Κέρκυρα.

20:52

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Σπίνουλα.

20:50

90'+1: Εντυπωσιακή επέμβαση του Κουτζαβασίλη σε προβολή του Πρίγιοβιτς.

20:49

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:49

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ατρόμητος - Πλατανιάς 4-1 με αυτογκόλ του Σαάντο.

20:46

87': Τελευταία αλλαγή για την Κέρκυρα, Τρεπεκλής αντί Κόντου.

20:46

87': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Πανιώνιος - Λεβαδειακός 1-3 με σκόρερ τον Γιακουμάκη.

20:42

Σκόρερ ο Πρίγιοβιτς μετά από ωραία πάσα του Κάτσε, που τσιμπά την μπάλα πάνω από τον Ιωάννου και εν συνεχεία κρεμάει και τον Κουτζαβασίλη, πανέμορφο γκολ.

20:42

83': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:36

78': Ξάνθη - Βέροια 3-0, Αστέρας Τρίπολης - Ηρακλής 2-2, Ατρόμητος - Πλατανιάς 3-1, Πανιώνιος - Λεβαδειακός 1-2.

20:35

77': Δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα, Γκαμάγκας αντί Γεωργακόπουλου.

20:34

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ατρόμητος - Πλατανιάς 3-1 με σκόρερ τον Ντιγκινί.

20:34

76': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ! Αστέρας Τρίπολης - Ηρακλής 2-2 με σκόρερ τον Δώνη.

20:32

74': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ! Ξάνθη - Βέροια 3-0 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γιουνές.

20:26

68': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Χαρίσης αντί Ενρίκε.

20:21

63': Πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα, Τζανουλίνος αντί Ονίλο.

20:20

Σκόρερ ο Ουάρντα με σουτ από πλάγια θέση και δεξιά, 4-1 ο ΠΑΟΚ.

20:20

62': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:19

60': Ξάνθη - Βέροια 2-0, Αστέρας Τρίπολης - Ηρακλής 2-1, Ατρόμητος - Πλατανιάς 2-1, Πανιώνιος - Λεβαδειακός 1-2.

20:17

58' Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, αντί του Μπίσεσβαρ ο Πρίγιοβιτς.

20:11

52': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Αστέρας Τρίπολης - Ηρακλής 2-1 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γκοντό.

20:06

47': Σουτ του Δεληγιαννίδη, αποκρούει ο Κουτζαβασίλης.

20:05

46': Σιαμπάνης αντί Μπρκιτς, αλλαγή τερματοφύλακα στον ΠΑΟΚ.

20:04

46': Δεύτερο ημίχρονο και στα άλλα παιχνίδια.

20:04

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.

19:49

ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ξάνθη - Βέροια 2-0, Αστέρας Τρίπολης - Ηρακλής 1-1, Ατρόμητος - Πλατανιάς 2-1, Πανιώνιος - Λεβαδειακός 1-2.

19:47

45'+2: Λήξη πρώτου ημιχρόνου, 3-1 προηγείται ο ΠΑΟΚ.

19:47

45'+2: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Ευστοχεί από την άσπρη βούλα ο Μπίσεσβαρ και 3-1 για τους Θεσσαλονικείς.

19:46

45'+1: Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ σε ανατροπή του Κίτσιου από τον Κόντο.

19:45

45': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ! Ξάνθη - Βέροια 2-0 με σκόρερ τον Σολτάνι.

19:42

42': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ατρόμητος - Πλατανιάς 2-1 με σκόρερ τον Ντιγκινί.

19:39

39': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ! Ατρόμητος - Πλατανιάς 1-1 με σκόρερ τον Κάργα.

19:38

38': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Αστέρας Τρίπολης - Ηρακλής 1-1 με σκόρερ τον Κυριακόπουλο.

19:36

36': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Ενρίκε.

19:32

Ο Κουλούρης κάνει το 2-1 με πλασέ ύστερα από σέντρα του Ενρίκε από αριστερά.

19:32

32': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:31

Ο Παμλίδης φέρνει άμεσα το ματς στα ίσα, φεύγοντας στην αντεπίθεση από δεξιά μετά από πάσα του Γεωργακόπουλου και σκοράροντας με δυνατό σουτ.

19:31

31': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!