-
4
18:57

18:57

Μεγάλο διπλό οι Λάκωνες, οι οποίοι πήγαν στο Αίγιο με 15 παίκτες και τελείωσαν με εννιά. Αποδοκιμασίες από τον κόσμο για τους γηπεδούχους.

18:56

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Σπάρτη με 4-2.

18:55

Λάθος από τον Μπούζα, ο Αναστασόπουλος κλέβει την μπάλα, δίνει στον Φράγκο και ο τελευταίος κάνει το 2-4.

18:54

90'+1 ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

18:52

89': Εσκεμμένο χτύπημα του Ιβάνκο στον Οικονομόπουλο με τον αγκώνα, ο οποίος δέχεται την απευθείας κόκκινη.

18:48

Με βαθιές μπαλιές προσπαθεί ο Παναιγιάλειος.

18:43

82': Με εννιά η Σπάρτη, αποβάλλεται και ο Μπανούσης.

18:41

81': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Ο Τσιλιγκίρης εκτελεί φάουλ και ο Μελίσσας αποκρούει.

18:40

80': Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

18:38

77': Στην πλάτη της άμυνας φεύγει ο Ιβάνκο, αλλά πάει να περάσει τον Μελίσσα και χάνει την μπάλα.

18:36

76': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειος! Ο Τσιλιγκίρης εκτελεί φάουλ, ο Κρητικός δεν πιάνει την κεφαλιά όπως θα ήθελε και αστοχεί.

18:34

Ψάχνει χώρους ο Παναιγιάλειος.

18:31

70': Ο Τσιλιγκίρης βγαίνει στην πλάτη της άμυνας, κάνει το σουτ και αστοχεί.

18:29

68': Αποβάλλεται ο Γκαλίτσιος με δεύτερη κίτρινη, με δέκα η Σπάρτη.

18:27

Ψάχνει την ισοφάριση ο Παναιγιάλειος.

18:23

62': Καζβιρόπουλος αντί Ντέμο για τον Παναιγιάλειο.

18:22

Ο Ιβάνκο κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει στα σώματα και καταλήγει στα δίχτυα παρά την προσπάθεια των αμυντικών της Σπάρτης πάνω στη γραμμή.

18:21

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

18:20

59': Κίτρινη στον Ντέμο.

18:18

57': Κίτρινη στον Γκαλίτσιο.

18:14

52: Την τελευταία στιγμή κόβει τον Μπουντόπουλο ο Μωησίδης.

18:09

48': Ο Τσιλιγκίρης κάνει το πλασέ, η μπάλα βρίσκει στα πόδια του Γκαλίτσιου και περνά κόρνερ. Από αυτό η μπάλα φτάνει στον Κρητικό και εκείνος αστοχεί.

18:07

46': Γκούφας αντί Σκαρτσίλα για τον Παναιγιάλειο.

18:06

46': Ηλιόπουλος και Οικονομόπουλος αντί Κοτσαρίδη και Αναστασάκου για τη Σπάρτη.

18:05

18:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:49

17:48

45': Κίτρινη στον Αναστασάκο.

17:48

17:48

Ο Αναστασάκος δίνει στον Φράγκο και εκείνος πετυχαίνει το δεύτερο προσωπικό του γκολ για το 1-3.

17:47

44': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

17:46

Εξαιρετική αντεπίθεση από τους φιλοξενούμενους, ο Αναστασάκος περνά στο σπριντ τον Μωυσίδη και τελειώνει υποδειγματικά τη φάση για το 1-2.

17:45

43': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

17:44

Έχοντας την ψυχολογία με το μέρος τους οι Λάκωνες πατούν καλύτερα.

17:41

Ο Λώττας εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνά από τα σώματα και ο Φράγκος ισοφαρίζει σε 1-1.

17:40

38': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

17:38

36': Κίτρινη στον Στίκα.

17:35

Με αντεπιθέσεις προσπαθούν να γίνουν απειλητικοί οι φιλοξενούμενοι.

17:30

Εξακολουθεί να έχει την υπεροχή ο Παναιγιάλειος.

17:26

Αρκετά τα λάθη στα τελευταία λεπτά.

17:22

20': Ο Γιαννίτσης παίρνει την κεφαλιά και ο Γκαραβέλης μπλοκάρει εύκολα.

17:20

18': Κίτρινη στον Μπανούση για χέρι.

17:17

15': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναιγιάλειο! Ο Σκαρτσίλας κάνει καλό σουτ, ο Μελίσσας εκτινάσσεται, ακουμπάει την μπάλα και τη στέλνει στο οριζόντιο δοκάρι.

17:13

11': Ο Κρητικός φεύγει ξανά στην πλάτη της άμυνας των Λακώνων, αλλά δεν προλαβαίνει να εκτελέσει.

17:12

Ο Σκαρτσίλας βρίσκει τον Κρητικό εντός περιοχής, εκείνος κατεβάζει την μπάλα και με δυνατό σουτ κάνει το 1-0.

17:11

9': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

17:10

7': Ο Λώττας προσπαθεί πίσω από το κέντρο να κρεμάσει τον Γκαραβέλη, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:09

6': Προσπαθεί να γυρίσει ο Σκαρτσίλας, αλλά τον κόβει ο Λώττας.

17:06

4': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο μετά το γύρισμα του Κρητικού. Το εκτελεί ο Τσιλιγκίρης και περνά ανεκμετάλλευτο.

17:03

17:01

16:57

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο, περίπου 400 άτομα.

16:54

Από δύο διαδοχικά εντός έδρας τρίποντα προέρχονται οι Λάκωνες, οι οποίοι πήγαν με 15 παίκτες στο Αίγιο.

16:49

Εβδομάδα απραξίας ήταν αυτή που πέρασε για τους Αιγιώτες, οι οποίοι πήραν τρίποντο στα χαρτιά με τον Πανθρακικό. Προηγουμένως μετρούσαν τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες.

16:45

Καλησπέρα σας, το ματς του Παναιγιάλειου με τη Σπάρτη ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά

Γκαραβέλης, Στίκας, Ντέμο, Ρότα, Καζναφέρης, Μπούζας, Μωυσίδης, Τσιλιγκίρης, Σκαρτσίλας, Κρητικός, Ιβάνκο.
ΣΠΑΡΤΗ
Μελίσσας, Γκαλίτσιος, Γιαννίτσης, Κοτσαρίδης, Λώττας, Αναστασόπουλος, Ροβίθης, Μπανούσης, Μπουντόπουλος, Φράγκος, Αναστασάκος.
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών) Βοηθοί: Νικόλαδος (Αθηνών), Χαλβατζάκος (Πειραιά) 4ος: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)