0
18:55

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μου! Καλό βράδυ σε όλους!

18:54

Ο Άρης μένει ισόπαλος δίχως γκολ κόντρα στον Πανσερραϊκό και η διαφορά από τη δεύτερη Λαμία αυξάνεται στους οκτώ βαθμούς έξι αγωνιστικές πριν το φινάλε.

18:54

90+6': Τέλος του αγώνα!

18:52

90+5': Ο Μιλούνοβιτς κατεβάζει άψογα τη μπάλα και σουτάρει άουτ από το ύψος της μικρής περιοχής!

18:50

90+3': Κόρνερ για τον Άρη, αλλά οι Ρίστιτς και Στέβιτς πέφτουν διαρκώς στο έδαφος. H εκτέλεση δεν αποφέρει αποτέλεσμα.

18:48

+5' καθυστερήσεων

18:43

86': Διαδοχικά κόρνερρ για τον Άρη με τον Ρίστιτς να μπλοκάρει σε κεφαλιά του Ούγκο Σόουζα.

18:42

84': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Ρούτση περνά ο Τσούτσης.

18:42

84': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντόγος περνά στο ματς αντί του Ίλιτς.

18:41

84': Νέο κόρνερ για τον Άρη περνά ανεκμετάλλευτο.

18:40

84': Κόρνερ για τον Άρη από αριστερά με τον Καράμπελα και νέο κόρνερ για τον Άρη.

18:40

83': Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη! Ο Μπούρμπος σεντράρει άψογα και ο Μιλούνοβιτς κάνει άτσαλο τελείωμα με τους γηπεδούχους να παραχωρούν κόρνερ.

18:36

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό με τον Τσιμίκα να πλασάρει άουτ από τη μικρή περιοχή σε δημιουργία και γύρισμα του Φούσου από αριστερά!

18:34

76': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Γκούρτσα περνά ο Κανούλας.

18:33

75': Κίτρινη κάρτα στον Στέβιτς

18:31

74': Ωραία κίνηση και άστοχο σουτ από τον Μπούρμπο.

18:27

70': ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Ο Γκούρτσας άνοιξε τον αιφνιδιασμό με τον Τσιμίκα να γυρίζει συρτά από δεξιά και ο Φούσου πλασάρει άουτ σε κενή εστία!

18:25

69': Κόρνερ για τον Άρη από δεξιά με τον Τάτο δίχως αποτέλεσμα.

18:24

67': Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη για σκληρό φάουλ στον Γκούρτσα.

18:22

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Ντούνη περνά ο Μιλούνοβιτς.

18:21

64': Κίτρινη κάρτα στον Ούγκο Σόουζα που πήγε με προτεταμένες τις τάπες στη διεκδίκηση της μπάλας.

18:20

63': Ο Τάτος εκτελεί φάουλ αρκετά μέτρα μακριά από το δεξί δοκάρι του Ρίστιτς.

18:17

60': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό από δεξιά και η κεφαλιά του Σιάκκα περνά άουτ.

18:16

59': Διαγώνιο σουτ στα όρια της περιοχής από δεξιά επιλέγει ο Πίτου Γκαρσία και η μπάλα καταλήγει άουτ.

18:15

57': Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Ο Φούσου πασάρει με το κεφάλι στον Γκούρτσα που σουτάρει από πλάγια θέση και αριστερά μέσα στην περιοχή του Άρη για να διώξει ο Διούδης!

18:12

55': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Ταυλαρίδης.

18:12

54': Κίτρινη κάρτα στον Βοσκόπουλο

18:11

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Τάτος συγκλίνει και εξαπολύει δυνατό σουτ που προσκρούει στο έδαφος και καταλήγει εκατοστά από το αριστερό δοκάρι του Ρίστιτς!

18:09

53': Πρώτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Πόζογλου περνά ο Σιάκκας.

18:06

49': Σέντρα του Πόζογλου πάνω στον Διούδη.

18:04

47': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύονται σωστά οι Ίλιτς και Ούγκο Σόουζα σε εκτέλεση φάουλ του Πίτου Γκαρσία.

18:03

46': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Παυλίδη περνά ο Καπνίδης.

18:03

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!

17:47

45+2': Λήξη α' ημιχρόνου!

17:46

45+1': Σκληρό φάουλ του Γκούρτσα πάνω στον Καράμπελα ισοδυναμεί με κίτρινη κάρτα.

17:45

+1' καθυστερήσεων

17:43

43': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Γκούρτσας.

17:42

42': Σε θέση οφσάιντ ο Παυλίδης σε μία μάλλον σωστή υπόδειξη του βοηθού.