17:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τα Χανιά με 2-1.

17:48

17:48

90': Κίτρινη στον Αφράτη.

17:45

87': Κίτρινη στον Τσουκάνη.

17:45

Πρόβλημα για τον ΑΟΧ, κουτσαίνει ο Σταματής και έχουν ολοκληρωθεί οι αλλαγές για τον Παντελή.

17:44

84': Απευθείας κόρνερ από τον Τσουκάνη, μπλοκάρει ο Πρίφτης.

17:40

82': Αφράτης αντί του τραυματία Ηρακλή για τον ΑΟΧ.

17:38

78': Ο Σταματής κάνει το σουτ εντός περιοχής και ο Πρίφτης μπλοκάρει.

17:34

74': Κοζάκης αντί Αποστολόπουλου για τον ΑΟΧ.

17:33

73': Ο Τσιλούλης βγάζει τη σέντρα, ο Τζέκος με προβολή φτάνει στην μπάλα, αλλά δεν νικά τον Αθανασίου.

17:30

70': Ο Κρητικός σεντράρει, ο Βουκομάνοβιτς παίρνει την κεφαλιά και ο Αθανασίου αποκρούει.

17:26

68': Ευκαιρία για τα Χανιά! Ο Βακενβάι κλέβει την μπάλα, δίνει στον Αποστολόπουλο και εκείνος δεν νικά τον Πρίφτη.

17:24

66': Βουκομάνοβιτς αντί Ντάνκουα για την Αναγέννηση.

17:19

Ο Τσουκάνης με απευθείας εκτέλεση φάουλ κάνει το 2-1.

17:18

60': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

17:14

55': Ντούμος αντί Μηλιώτη για τα Χανιά.

17:13

55': Τζέκος αντί Ντιατά για την Αναγέννηση Καρδίτσας.

17:10

Δυναμικά μπήκαν οι φιλοξενούμενοι.

17:06

Εντυπωσιακό σουτ του Κρητικού εκτός περιοχής, στο δεξί παραθυράκι καταλήγει η μπάλα.

17:06

48': ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ!

17:04

17:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:47

16:45

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:41

41': Ο Ντιατά μπαίνει στην περιοχή, αλλά το σουτ του κοντράρει στα σώματα.

16:37

37': Κίτρινη στον Ντιατά.

16:34

Ο Τσουκάνης σουτάρει, η μάλα φτάνει στον Σταματή και εκείνος από τη μικρή περιοχή κάνει το 1-0.

16:33

32': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:28

27': Ο Τσουκάνης βρίσκει τον Αποστολόπουλο, εκείνος σουτάρει και η μπάλα περνά εκτός.

16:22

Παιχνίδι κέντρου έχουμε κατά κύριο λόγο.

16:17

Υπάρχει ρυθμός στο ματς.

16:13

12': Ο Τσουκάνης εκτελεί φάουλ, ο Σταματής βάζει την προβολή και αστοχεί.

16:09

8': 8': Ο Κρητικός δίνει στον Ντάνκουα, εκείνος δοκιμάζει το πόδι του από μέσα αριστερά και αστοχεί.

16:06

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

16:01

15:56

Αποτέλεσμα θέλουν οι Καρδιτσιώτες για να κάνουν και εκείνοι βήμα παραμονής.

15:53

Με νίκη οι Κρητικοί καθαρίζουν ουσιαστικά την υπόθεση της παραμονής τους στην κατηγορία και αυτό θα επιδιώξουν.

15:50

Καλησπέρα σας, το ματς του ΑΟΧ με την Αναγέννηση Καρδίτσας ξεκινά σε περίπου 10 λεπτά.

ΧΑΝΙΑ
Αθανασίου, Ζέρης, Ηρακλής, Μηλιώτης, Βασιλείου, Φουρλάνος, Τσουκάνης, Αποστολόπουλος, Σταματής, Βακενβάι, Δρίζης.
Αναπ: Γεωργίου, Ντούμος, Βαρούχας, Αφράτης, Κοζάκης, Γεωργακόπουλος, Καρβούνης
Πρίφτης, Τσόπελας, Τζάνης, Σμίλτος, Κισκαμπάνης, Ντεμπελέ, Τσιλούλης, Κρητικός, Μπλέντι, Ντάνκουα, Ντιατά.
Αναπ: Κουτσόπουλος, Τζέκος, Υφαντής, Καραγιάννης, Βουκομάνοβιτς, Ζδράβος, Τσέλιος
Διαιτητής: Αντιπαριώτης (Ανατ. Αττικής) Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Παπαδάκης (Ηρακλείου) 4ος: Κοκκινάκης (Λασιθίου)