-
1
16:55

16:54

Ένα ακόμη βήμα για την άνοδο έκαναν οι Φθιώτες, που έφτασαν τις 13 εντός έδρας νίκες σε ισάρριθμα ματς.

16:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Λαμία με 3-1.

16:49

16:48

89': Κίτρινη στον Καψάλη.

16:45

87': Ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Βασιλόγιαννης πιάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής και ο Ρίστιτς αποκρούει εντυπωσιακά.

16:44

86': Πατσαρούχας αντί Ντουρμισάι για τη Λαμία.

16:43

85': Κίτρινη στον Ρίστιτς για διαμαρτυρία.

16:41

82': Ταχματζίδης αντί Φουσού για τον Πανσερραϊκό.

16:39

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.

16:35

76': Βάντερσον αντί Καραγιάννη για τη Λαμία.

16:34

76': Ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Ντουρμισάι μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το σουτ και η μπάλα φεύγει ψηλά.

16:32

74': Κίτρινη του Ρούτση.

16:30

72': Τσούκαλος αντί Σπυρόπουλου για τη Λαμία.

16:29

Στο έδαφος ο Πεταυράκης.

16:27

69': Ο Ντουρμισάι μπαίνει στην περιοχή, αλλά αργεί να σουτάρει και κόβεται.

16:25

Στο έδαφος ο Τσιμίκας, προσωρινή διακοπή.

16:20

Ισορροπία στην κατοχή μπάλας, 50-50%.

16:18

59': Τσούτσης αντί Πόζογλου για τον Πανσερραϊκό.

16:17

58': Μακρινό σουτ του Ρότσα, λίγο έξω φεύγει η μπάλα.

16:14

Έχει αφήσει την μπάλα στα "λιοντάρια" η Λαμία, η οποία περιμένει.

16:10

Προσπαθεί να πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Πανσερραϊκός.

16:07

49': Ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Ντουρμισάι μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, ψάχνει το γύρισμα και κόβει ο Παπατζίκος. Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ.

16:04

46': Παπατζίκος αντί του τραυματία Τσιμίκα για τον Πανσερραϊκό.

16:04

16:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:48

15:47

Ο Βασιλόγιαννης κάνει ωραία ενέργεια από μέσα αριστερά, γυρνάει παράλληλα την μπάλα και ο Καραγιάννης τελειώνει τη φάση για το 3-1.

15:46

45'+1: ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

15:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:45

Ο σκόρερ παραμένει στο έδαφος γιατί συγκρούστηκε με τον τερματοφύλακα της Λαμίας.

15:44

Ο Τσιμίκας εκτελεί φάουλ, ο Τσελεπίδης προλαβαίνει την έξοδο του Πίτκα και με κεφαλιά μειώνει σε 2-1.

15:44

43': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

15:40

Ένα ακόμη καλό κόρνερ του Αυγενικού, ο Βαλιός δεν βρίσκει την μπάλα, ο Καψάλης αιφνιδιάζεται και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του με κεφαλιά για το 2-0.

15:39

39': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

15:35

"Α' Εθνική θέλω να σε δω και θα τρελαθώ" φωνάζει ο κόσμος της Λαμίας.

15:31

Δεν έχει ρυθμό το ματς.

15:27

27': Κόρνερ για τη Λαμία. Ο Αυγενικού και πάλι στην εκτέλεση, αλλά δεν βρίσκει συμπαίκτη.

15:26

25': Απευθείας φάουλ από τον Πόζογλου, εύκολα μπλοκάρει ο Πίτκας.

15:22

22': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Αυγενικού εκτελεί κόρνερ στο δεύτερο δοκάρι, ο Αναστασιάδης τροφοδοτεί τον Ρότσα και το σουτ του τελευταίου φεύγει λίγο έξω.

15:21

Στο 55-45 η κατοχή μπάλας για τη Λαμία.

15:17

16': Μακρινό σουτ του Πόζογλου, η μπάλα κοντράρει στον Πεταυράκη και καταλήγει στα χέρια του Πίτκα.

15:16

"Μη χάνεις τον παίκτη σου" είπε στον Γαβριηλίδη ο Διλμπέρης.

15:15

14': Ευκαιρία για τη Λαμία! Από κόρνερ του Αυγενικού ο Αναστασιάδης δεν πιάνει καλά την κεφαλιά, ο Ρότσα σουτάρει και ο Ρίστιτς αποκρούει.

15:13

13': Ο Ρούτσης βγάζει τη σέντρα από αριστερά, αλλά δεν σημαδεύει συμπαίκτη του.

15:10

Δεν βγάζει αντίδραση ο Πανσερραϊκός.

15:07

Ο Αυγενικού εκτελεί φάουλ, ο Μπουλούλης παίρνει από θέση οφσάιντ την κεφαλιά και από κοντά νικά τον Ρίστιτς.