-
0
19:52

19:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Γιουνάιτεντ με 2-0 και νέο ενδιαφέρον στη μάχη του τίτλου στην Πρέμιερ Λιγκ.

19:50

90'+3: Στη θέση του Γιανγκ ο Φοσού-Μενσά για τη Γιουνάιτεντ.

19:48

90'+1: Κίτρινη στον Ιμπραΐμοβιτς.

19:48

19:45

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά του ματς. Δεν θα αποφύγει την ήττα η Τσέλσι, η οποία μπαίνει πλέον σε περιπέτειες για τον τίτλο. Υπενθυμίζεται ότι η Τότεναμ είναι στο -4.

19:41

83': Λόφτους-Τσικ αντί Ζουμά για την Τσέλσι.

19:40

83': Στη θέση του Ράσφορντ ο Ιμπραΐμοβιτς για τη Γιουνάιτεντ.

19:38

Εξακολουθούν, πάντως, να είναι πολλά τα προβλήματα που έχουν στο δημιουργικό κομμάτι οι Λονδρέζοι.

19:34

Έχει ανοίξει το ματς γιατί η Τσέλσι αφήνει πλέον πολλούς χώρους.

19:30

73': Κίτρινη στον Ερέρα.

19:26

69': Ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ! Ο Ράσφορντ ξεφεύγει από τον Λουίζ, κάνει και το σουτ από μέσα αριστερά και ο Μπέγκοβιτς μπλοκάρει.

19:24

67': Ουίλιαν αντί Μάτιτς για την Τσέλσι.

19:23

66': Το κόρνερ εκτελείται, η μπάλα μένει για αρκετά δευτερόλεπτα στην περιοχή, αλλά προ του Κόστα απομακρύνει ο Κάρικ.

19:22

65': Ο Πέδρο μπαίνει από δεξιά στην περιοχή, κάνει κοφτή ντρίμπλα, σουτάρει διαγώνια και αστοχεί. Έχει κοντράρει, πάντως, η μπάλα.

19:19

62': Ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ! Ο Κάρικ δίνει στον Ράσφορντ και εκείνος αμαρκάριστος από πλεονεκτική θέση αστοχεί.

19:17

60': Κάρικ αντί Λίγκαρντ για τη Γιουνάιτεντ.

19:12

55': Φάμπρεγκας αντί Μόουζες για την Τσέλσι.

19:09

52': Λίγκαρντ και Ράσφορντ αλλάζουν την μπάλα, ο πρώτος κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:07

Ο Γιανγκ από μέσα αριστερά δεν ολοκληρώνει την προσπάθειά του, η μπάλα πηγαίνει στον Ερέρα, εκείνος σουτάρει αμέσως και γράφει το 2-0. Κόντραρε η μπάλα στον Ζουμά, άλλαξε πορεία και αιφνιδιάστηκε ο Μπέγκοβιτς.

19:06

49': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ!

19:06

48': Κίτρινη στον Κέιχιλ.

19:03

19:02

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:47

18:47

45'+2: Κακό σουτ του Γιανγκ εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

18:45

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:45

45': Μακρινό σουτ του Κόστα, εκτός περνά η μπάλα.

18:41

42': Ο Ράσφορντ κάνει το γύρισμα από δεξιά, ο Κέιχιλ παίρνει την κεφαλιά και λίγο έλειψε να σημειώσει αυτογκόλ.