Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:59

Ο Άρης επικρατεί με 1-0 κόντρα στον Παναιγιάλειο.

16:58

90+6': Τέλος του αγώνα!

16:58

90+6': Κάκιστη εκτέλεση διώχνουν οι φιλοξενούμενοι!

16:57

90+5': Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του Καζναφέρη προσκρούει στο έδαφος και ο Διούδης αποκρούει!

16:56

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Ιβάνκο

16:53

+4' καθυστερήσεων

16:51

88': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τους Αιγιώτες. Ο Ιβάνκο αντικαθιστά τον Μωυσίδη.

16:50

88': Καλή εκτέλεση φάουλ με τον Νέτο να εκτελεί με δύναμη πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Γκαραβέλη.

16:47

85': Κίτρινη κάρτα στον Νέτο

16:44

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ασυνεννοησία από τους Γκαραβέλη και Μωυσίδη για να επωφελθεί ο Καπνίδης που παίρνει την κεφαλιά δίπλα από το δεξί δοκάρι!

16:38

76': Διαγώνιο δεξί σουτ του Τζανακάκη, άουτ.

16:35

73': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Άρη. Ο Καράμπελας περνά στο ματς αντί του Ίλιτς.

16:33

71': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Ξόμπλιος.

16:32

70': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Στη θέση του τραυματία Μπούζα περνά ο Βουτσιώτης.

16:31

68': 45% - 55% η κατοχή μπάλας

16:28

66': Εκτέλεση κόρνερ του Τσιλιγκίρη, απομακρύνει ο Ίλιτς.

16:28

66': Μεγάλη ευκαιρία για τους Αιγιώτες! Ο Διούδης αποκρούει επικίνδυνο σουτ του Τσιλιγκίρη.

16:27

65': Ο Τάτος δίνει το περιβραχιόνιο στον Διούδη και αντικαθίσταται από τον Νέτο.

16:24

62': Ο Παναιγιάλειος προσπαθεί να ασκήσει πίεση στην άμυνα του Άρη.

16:17

56': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ξόμπλιος περνά στο ματς αντί του Τρίγκα.

16:15

Καλή κυκλοφορία από τον Άρη με τον Μπούρμπο να πλασάρει στην πλάτη των αμυντικών και ο Καπνίδης τελειώνει ιδανικά τη φάση με βολέ στο δεξί "Γ" του Γκαραβέλη!

16:15

53': ΓΚΟΛ! Ο Άρης ανοίγει το σκορ!

16:10

48': Κόρνερ για τον Άρη από δεξιά. Ο Τσιλιγκίρης εκτελεί από δεξιά για να διώξουν οι φιλοξενούμενοι.

16:09

47': Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους. Ο Σκαρτσίλας καθυστερεί και πλασάρει άουτ σε αντεπίθεση με αρκετές αξιώσεις.

16:08

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!

16:06

46': Πρώτη αλλαγή ετοιμάζει ο Άρης για να περάσει ο Καπνίδης στον αγωνιστικό χώρο και αντικαθιστά τον Μιλούνοβιτς.