0
20:58

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

20:57

Ο Παναθηναϊκός επικρατεί με 2-0 του ΠΑΟΚ στον πρώτο ημιτελικό του Κυπέλλου χάρη σε τέρματα των Μολέδο (21') και Λέτο (83').

20:57

90+5': Λήξη του αγώνα!

20:53

90+2': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ρέις αντικαθιστά τον Μπεργκ που καταχειροκροτείται.

20:51

+5' καθυστερήσεων

20:49

88': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σάκχοφ αντικαθιστά τον Τσίμιροτ.

20:49

87': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μολίνς αντικαθιστά τον Βιγιαφάνιες.

20:44

83': ΓΚΟΛ! 2-0 για τον Παναθηναϊκό με τον Λέτο να πλασάρει από τη μικρή περιοχή στο γύρισμα του Μπεργκ! Η μπάλα φτάνει στον Σουηδό που κινείται αριστερά εντός περιοχής του ΠΑΟΚ μετά από σουτ του Εμποκού που κόντραρε στον Κρέσπο.

20:43

55 - 45 η κατοχή μπάλας στο α' ημίχρονο

53 - 47 η κατοχή μπάλας στο β' ημίχρονο

20:42

80': Κίτρινη κάρτα στον Λέτο για σκληρό μαρκάρισμα

20:36

75': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Κλωναρίδης αντικαθίσταται από τον Λέτο.

20:34

73': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κίτσιου αντικαθιστά τον Κάμπος.

20:31

70': Πέναλτι ζητούν στον ΠΑΟΚ για χέρι του Χουλτ σε μία πολύ δύσκολη φάση. Υπάρχει και επαφή και αλλαγή κατεύθυνσης, αλλά ο διαιτητής θεωρεί ότι δεν υπάρχει πρόθεση.

20:30

69': Εξαιρετική παρέμβαση του Κρέσπο σε γύρισμα του Λουντ. Το κόρνερ εκτελείται από τον Βιγιαφάνιες από αριστερά με τον Μπεργκ τελικό αποδέκτη να σουτάρει και τον Κρέσπο να παρεμβάλλεται ίσως με το χέρι. Δύσκολη φάση.

20:29

Ήταν η δεύτερη φορά στο ματς, όπου εκτελέστηκε φάουλ προς τα έξω με παρόμοια κατάληξη. Ο Εμποκού είχε αστοχήσει στο α' ημίχρονο!

20:28

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μπεργκ σουτάρει έπειτα από πανέξυπνη κομπίνα στην εκτέλεση φάουλ του Βιγιαφάνιες και ο Γλύκος αποκρούει!

20:24

63': Εκτέλεση φάουλ του Βιγιαφάνιες πάνω στον Γλύκο.

20:22

61': Ο Κλωναρίδης πέφτει στο έδαφος σε μαρκάρισμα από τον Σάκχοφ, αλλά δε φαίνεται να υπάρχει κάτι το επιλήψιμο.

20:20

59': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Βιγιαφάνιες σεντράρει από δεξιά και ο Μπεργκ παίρνει την κεφαλιά, άουτ!

20:19

58': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας αντικαθιστά τον Ενρίκε.

20:19

57': Κίτρινη κάρτα στον Ενρίκε, αν και ο Βραζιλιάνος δεν είχε πρόθεση.

20:18

57': Ο Εμποκού εκτελεί πάνω στον Γλύκο.

20:18

57': Δυνατό σουτ του Εμποκού που συγκλίνει και η μπάλα βρίσκει στα σώματα και καταλήγει σε κόρνερ.

20:16

55': Φάση μετά από ώρα για τον ΠΑΟΚ. Ο Κουλούρης ελίσσεται και πλασάρει άουτ με το αριστερό.

20:10

48': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό. Ο Εμποκού εκτελεί φάουλ στα όρια της περιοχής του ΠΑΟΚ και πολύ πλάγια αριστερά πάνω στον Γλύκο.

20:09

47': Χέρι του Μάτος στη σέντρα του Χουλτ ισοδυναμεί με κίτρινη κάρτα.

20:07

46': Έναρξη β' ημιχρόνου!

19:49

45+1': Λήξη πρώτου ημιχρόνου!

19:48

+1' καθυστερήσεων, ενώ ακυρώνεται σωστά γκολ του Μπεργκ

19:47

43': Πάσα του Μπεργκ προ του Κρέσπο, ο Βιγιαφάνιες έκανε το σουτ μέσα από την περιοχή και δεξιά, αλλά έστειλε άουτ τη μπάλα.