2
17:51

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:49

Εύκολη και δίκαιη νίκη για την "Ελαφρά Ταξιαρχία", η οποία παραμένει μόνος πρώτος και αήττητος φτάνοντας πλέον τους 68 βαθμούς. Στους 29 πόντους έμεινε ο Αχαρναϊκός, που δεν έχει εξασφαλίσει ακόμα την παραμονή του στη Β' Εθνική.

17:48

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης 0-2.

17:46

Πανηγυρίζουν οι περίπου 200 φίλαθλοι του Απόλλωνα στη δική τους έξεδρα, ενώ το γήπεδο έχει συνολικά κοντά στους 500.

17:45

17:45

90'+1: Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα από τον Άκη Μάντζιο. Ο Περογαμβράκης αντί του Αλμπάνη.

17:42

88': Κίτρινη στον Μπαρτολίνι.

17:38

85': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Τσιάρας στη θέση του Σιατραβάνη.

17:36

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Αχαρναϊκού ο Γιώργος Μαραντάς. Ο Σιάννης αντί του Ντάγκρας, που χτύπησε στην τελευταία φάση.

17:35

Έχει πέσει απίστευτα στο β' ημίχρονο ο ρυθμός του αγώνα. Η "Ελαφρά Ταξιαρχία" κάνει πιά συντήρηση δυνάμεων.

17:33

80': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό από τα δεξιά με τον Τζέφερσον, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.

17:28

75': Δεύτερη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Μεζίνι αντί του Πλαβούκου

17:24

70': Πρώτη αλλαγή και για τον Απόλλωνα. Ο Διαμαντόπουλος στη θέση του Πετρόπουλου.

17:23

69': Μακρινό σουτ Ζαχαρού, πολλά μέτρα άστοχο.

17:17

63'; Οφσάιντ ο Πετρόπουλος.

17:14

60': Ο Πετρόπουλος άφησε στον Ρομάνο, σουτ μέσα από το ημικύκλιο και λίγο δεξιά, άουτ.

17:11

57': Σουτ Ντάσιου από έξω δεξιά, η μπάλα στα... περιστέρα, αλλά δεν βγήκε τουλάχιστον και από το γήπεδο, αφού βρήκε ψηλά στα κάγκελα της περίφραξης.

17:06

52': Κίτρινη στον Μεγαλοοικονόμου.

17:04

50': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Λάθος Τσουβαλτσίδης σε γέμισμα του Ομπόντο, πετάχθηκε ο Σιατραβάνης από τα αριστερά στο ύψος της μικρής περιοχής, σουτ, πάνω από την εστία του Αχαρναϊκού.

17:01

47': Κίτρινη στον Χιώτη.

16:59

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

16:59

46': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Λύρας αντί του Ράνιελσον.