12(4) - 7(2) οι τελικές προσπάθειες, 60% - 40% η κατοχή μπάλας

16:52

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:50

Νίκη - "χρυσάφι" για τη Λαμία που επικρατεί με 1-0 στον Εύοσμο αυξάνοντας τη διαφορά στους 9 βαθμούς από τον τρίτο Άρη που αντιμετωπίζει τον Παναιγιάλειο στο Αίγιο σε ματς που θα διεξαχθεί τη Μ. Πέμπτη.

16:50

90+6': Τέλος του αγώνα!

16:49

90+5': Κίτρινη κάρτα στον Τάι

16:47

Πανσερραϊκός - ΟΦΗ 0-1 στο 85ο λεπτό

16:46

58% - 42% η κατοχή μπάλας

16:46

90+1': Ξαφνικό βολέ του Βαφέα, άουτ

16:46

Τελικά αποτελέσματα: Κισσαμικός - Καλλονή 4-1, Σπάρτη - Χανιά 3-1.

16:45

+4' καθυστερήσεων

16:44

86': Καλή συνεργασία Φιλίπε και Γκέσιου με τον Έλληνα επιθετικά να σουτάρει στα ύψη.

16:43

Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης 0-2, Αναγέννηση - Καρδίτσας - Τρίκαλα 0-2 στο ημίχρονο

16:42

87': Κόρνερ για τη Λαμία από αριστερά καταλήγει απευθείας άουτ.

16:40

85' Σέντρα του Αργυρίου, κεφαλιά του Φιλίπε, η μπάλα άουτ.

16:38

84': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραγιάννης αντικαθιστά τον Ντουρμισάι.

16:38

83': Ο Βαφέας αντικαθιστά τον Κουκόλη και ο Πάλλας περά στη θέση του .

16:34

80': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Κοτσώνης αντικαθιστά τον Μπλάζιτς.

16:33

79': Εκτέλεση κόρνερ με τον Τάι με τον Πάτο να κάνει την τελική προσπάθεια με τον Πίτκα να σώζει!

16:32

78': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Στη θέση του Ουνγιαλίδη περνά ο Γκέσιος.

16:26

72': ΓΚΟΛ! Ο Γκερέιρο Ρόσα παίρνει την κεφαλιά και ανοίγει το σκορ έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Αυγενικού!

16:23

68': Κίτρινη κάρτα στον Χριστοφιλέα

16:21

67': Σε θέση οφσάιν υποδεικνύεται ο Βασιλόγιαννης.

16:20

67': Αλλαγή για τη Λαμία. Στη θέση του Βάντερσον περνά ο Ματσούκας.

16:20

66': Κίτρινη κάρτα στον Πάτο

16:19

65': Ο Φιλίπε απομακρύνει νέα εκτέλεση κόρνερ από αριστερά του Βασιλόγιαννη.

16:19

64': Κόρνερ από τον Βασιλόγιαννη και κόρνερ παραχωρεί ο Τριανταφυλλάκος.

16:19

64': Κόρνερ για τη Λαμία με τον Βασιλόγιαννη και νέο κόρνερ.

16:18

62': Εκτέλεση φάουλ του Αυγενικού από αριστερά και η μπάλα καταλήγει σε κόρνερ από τον Γκότοβο.

16:17

62': Κίτρινη κάρτα στον Τεγούση

16:14

59': Ο Πεταυράκης είναι στο έδαφος ματωμένος μετά από χτύπημα που δέχθηκε στο πρόσωπο.

16:14

59': Κίτρινη κάρτα στον Τριανταφυλλάκο

16:14

59': Κίτρινη κάρτα στον Βασιλόγιαννη

16:09

55': Ο Αγροτικός Αστέρας πιέζει τη Λαμία που ανταποκρίνεται στο αμυντικό σκέλος δίχως να είναι δημιουργική στην επίθεση.

16:04

50': Γύρισμα του Πάτο από δεξιά καταλήγει άουτ.

16:01

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!