1
-
1
23:22

Σοκ για τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο, με τη Βέροια να παρουσιάζεται βελτιωμένη στην επανάληψη, να ισοφαρίζει και να χάνει ευκαιρίες και για δεύτερο γκολ

23:21

Τέλος του αγώνα

23:21

93': Κίτρινη κάρτα στον Αποστολόπουλο

23:18

Μπήκαμε στις καθυστερήσεις. 4 θα είναι τα έξτρα λεπτά

23:17

90': Τελευταία αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Αποστολόπουλος μπαίνει αντί του Νάνο

23:17

90': Κίτρινη κάρτα στον Μαρινάκη

23:11

84': Αλλαγή για τη Βέροια. Βγαίνει ο Γεωργιάδης και μπαίνει ο Αποστολόπουλος

23:06

79': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Χουχούμης μπαίνει αντί του Αμπεΐντ

23:06

79': Σουτ του Μπεργκ από το ημικύκλιο της περιοχής φεύγει άουτ

23:05

78': Κεφαλιά του Ορέστες έπειτα από κόρνερ του Γκιγέρμο, μπλοκάρει ο Καπίνο

23:02

75': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Καρέλης παίρνει τη θέση του Μπαϊράμι

22:58

71': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Τραπ μπαίνει αντί του Καλτσά

22:48

61': Τεράστια ευκαιρία για τη Βέροια. Οι Μοχάμεντ και Καλτσάς φεύγουν μόνοι τους απέναντι στον Καπίνο, όμως, ο πρώτος αντί να δώσει στον συμπαίκτη του προσπάθησε να περάσει τον τερματοφύλακα του Παναθηναϊκού, ο οποίος τον κόντραρε και η μπάλα βρήκε στο δοκάρι και απομακρύνθηκε

22:48

61': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με τον Αναστασόπουλο να αποκρούει το κοντινό εναέριο πλασέ του Μπαϊράμι

22:45

58': Κίτρινη κάρτα στον Όστοϊτς

22:44

57': Καλή στιγμή για τη Βέροια, αποκρούει ο Καπίνο το σουτ του Μρντάκοβιτς

22:41

Σε φάουλ του Γκιγέρμο, ο Κουτρουμπής διώχνει τη μπάλα, η οποία κοντράρει στον Μπεργκ, φτάνει στα πόδια του Μοχάμεντ και αυτός από κοντά κάνει το 1-1

22:41

54': ΓΚΟΛ για τη Βέροια!

22:34

47': Πρώτη καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό στην επανάληψη, αλλά το σουτ του Μπαϊράμι φεύγει άουτ.

22:32

Ξεκίνησε το δεύτερο 45λεπτο

22:25

Δίκαια προηγείται ο Παναθηναϊκός, καθώς είχε τον έλεγχο στη μεγαλύτερη διάρκεια του πρώτου 45λεπτου και προς το τέλος πίεσε αρκετά τους φιλοξενούμενους

22:16

Τέλος α' μέρους

22:14

Από μπαλιά του Τριανταφυλλόπουλου, ο Αμπεΐντ κέρδισε την κόντρα με τον Αναστασόπουλου που βγήκε για να διώξει και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-0

22:14

44': ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό

22:12

42': Νέα καλή στιγμή για τους «πράσινους», αλλά ο Αναστασόπουλος μπλοκάρει την κεφαλιά του Τριανταφυλλόπουλου

22:11

41': Δοκάρι (οριζόντιο) για τον Παναθηναϊκό σε κεφαλιά του Μπεργκ έπειτα από κόρνερ του Μπαϊράμι

22:11

41': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Ρίος μπαίνει αντί του Μπαργκάν

22:09

39': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργιάδη

21:59

29': Ο Αναστασόπουλος μπλοκάρει εύκολα μακρινό σουτ του Λαγού

21:54

24': Κίτρινη κάρτα στον Ζέκα

21:44

14': Πρώτη καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό, με τον Αναστασόπουλο να μπλοκάρει την κεφαλιά του Μπεργκ

21:40

Τίποτα το ιδιαίτερο στο πρώτο 10λεπτο του ματς, με τον Παναθηναϊκό να έχει τον έλεγχο μέχρι στιγμής

21:30

Έναρξη στο παιχνίδι

21:22

Ο «Νίντζα» γνώρισε την αποθέωση από τον κόσμο της ομάδας που βρίσκεται στις εξέδρες της Λεωφόρου.

21:20

Περίπου 10 λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα, η ΠΑΕ Παναθηναϊκός, μέσω του Δημήτρη Σαραβάκου, βράβευσε τον Γιάννη Καλιτζάκη

Καπίνο, Μαρινάκης, Κουτρουμπής, Τριανταφυλλόπουλος, Νάνο, Λαγός, Ζέκα, Αμπεΐντ, Μπαϊράμι, Ντίνας, Μπεργκ