Λήξη αναμέτρησης, πολύτιμη νίκη για τον Απόλλωνα με 1-0.

17:51

Πιέζει ο Κισσαμικός, αμύνεται ο Απόλλων.

17:50

17:47

87': Απευθείας φάουλ από τον Κίκε, έξω φεύγει η μπάλα.

17:46

86': Κίτρινη στον Ομπόντο γιατί βγήκε πιο γρήγορα από το τείχος.

17:45

85': Κίτρινη στον Μπαρτολίνι.

17:43

83': Στη θέση του Σιατραβάνη ο Ομπόντο για τον Απόλλωνα.

17:40

81': Ευκαιρία για τον Κισσαμικό! Ο Ψιάνος εκτελεί φάουλ, ο Σελινιωτάκης παίρνει την κεφαλιά και ο Χιώτης αποκρούει. Στη συνέχεια διώχνει την τελευταία στιγμή ο Ντάσιος.

17:39

80': Κίτρινη στον Χιντζίδη.

17:36

Πανηγυρίστηκε έξαλλα το γκολ απ' όλους τους παίκτες, αλλά και από τους φίλους του Απόλλωνα, οι οποίοι τραγουδούν πως θα... τρελαθούν εάν η ομάδα τους ανεβεί στη Σούπερ Λίγκα.

17:35

Γίνεται το γύρισμα από αριστερά, ο Πετρόπουλος πέφτει στην περιοχή και διαμαρτύρεται για πέναλτι, οι φιλοξενούμενοι σαστίζουν και με δυνατό σουτ ο Διαμαντόπουλος κάνει το 1-0.

17:34

75': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

17:30

71': Κίκε αντί Νικόλτση για τον Κισσαμικό.

17:30

71': Γίνεται η σέντρα από τον Πάνο, ο Πετρόπουλος παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα πάει πάνω από τα δοκάρια.

17:28

69': Ο Χιντζίδης εκτελεί απευθείας φάουλ από πολύ μακριά και η μπάλα φεύγει ψηλά.

17:26

Ανεβάζει την πίεσή του ο Απόλλων.

17:22

63': Στη θέση του Μάντζη ο Στογιάνοφ για τον Κισσαμικό.

17:21

51': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Το εκτελεί ο Κονέ και ο Σελινιωτάκης απομακρύνει.

17:20

61': Διαμαντόπουλος αντί Μπαρμπόσα για τον Απόλλωνα.

17:19

60': Κίτρινη στον Μπουγαΐδη.

17:15

56': Κίτρινη στον Σελινιωτάκη.

17:12

53': Απευθείας φάουλ του Κονέ, έξω η μπάλα.

17:11

52': Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για πέναλτι σε ένα τράβηγμα στον Πετρόπουλο.

17:08

49': Ο Αλμπάνης κόβεται προσπαθώντας να μπει στην περιοχή και στη συνέχεια ο Σιατραβάνης με σουτ αστοχεί.

17:05

46': Αλμπάνης αντί Τζάνη για τον Απόλλωνα.

17:05

17:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:48

16:47

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

44': Σέντρα από τον Χιντζίδη, ο Δεληζήσης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:44

43': Κίτρινη στον Γιαλούση.

16:43

42': ΔΟΚΑΡΙ για τον Απόλλωνα! Ο Πάνος κάνει εντυπωσιακή προσωπική προσπάθεια, αδειάζει τον αντίπαλό του, μπαίνει στην περιοχή και με το αριστερό πιάνει διαγώνιο σουτ και στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

16:40

39': Ο Σιατραβάνης σουτάρει από τα όρια της περιοχής, αλλά σημαδεύει τον Λαζαρίδη.

16:38

Στο έδαφος ο Μίλιτς, από δυνατό μαρκάρισμα του Μπαρτολίνι.

16:36

35': Στη θέση του Τιάγκο Σίλβα ο Σελινιωτάκης για τον Κισσαμικό.

16:34

33': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Επικίνδυνη σέντρα από αριστερά, ο Πετρόπουλος δεν μπορεί με το τακουνάκι και προ του Τζάνη διώχνει ο Τιάγκο Σίλβα.

16:33

32': Ο Μίλιτς το εκτελεί στην αριστερή γωνιά του Χιώτη, ο οποίος πέφτει και αποκρούει!

16:33

31': Κίτρινη στον Πάνο.

16:32

31': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Κισσαμικό! Ο Τιάγκο Σίλβα κάνει την προσποίηση στον Πάνο, δέχεται το μαρκάρισμα και ο διαιτητής δείχνει την άσπρη βούλα.

16:30

29': Ωραία αναπτύχθηκε εδώ ο Απόλλων, ο Τζάνης έδωσε στον Πάνο, εκείνος έκανε το γύρισμα και το γυριστό του Ντάσιου έφυγε πάνω από τα δοκάρια.

16:29

28': Αδύναμο σουτ του Μίλιτς εκτός περιοχής, εύκολα μπλοκάρει ο Χιώτης.