-
0
16:51

16:51

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΟΦΗ με 4-0. Όλα κρίθηκαν σε ένα ημίχρονο με τους "ασπρόμαυρους" να κάνουν επίδειξη δύναμης.

16:51

90'+4: Αδύναμο σουτ του Βρεττού, μπλοκάρει ο Γουναρίδης.

16:50

90'+2: Ευκαιρία για τον Αγροτικό. Από εκτέλεση κόρνερ ο Γκότοβος κάνει το πλασέ και ο Στρέζος αποκρούει.

16:48

16:46

Να τελειώσει το ματς περιμένουν οι παίκτες των δύο ομάδων.

16:42

85': Βρεττός αντί Χαντί για τον ΟΦΗ.

16:38

81': Ωραία ενέργεια του Αργυρίου, ο οποίος κάνει και το γύρισμα, ο Γκέκας στρώνει στον Γκέσιο αλλά το σουτ του τελευταίου κοντράρει στα σώματα.

16:35

"Μη διαμαρτυρόμαστε συνέχεια, ας παίξουμε μπάλα. Όλο με τα χέρια πάνω είμαστε", φωνάζει στους παίκτες του ο Καραμπετάκης.

16:33

Επέστρεψε ο Αργυρίου.

16:32

Έχει στραβοπατήσει ο Αργυρίου και περνά εκτός αγωνιστικού χώρου. Δεν έχει άλλη αλλαγή ο Καραμπετάκης.

16:28

71': Μπουρσέλης στη θέση του Μιλοσάβλιεφ για τον ΟΦΗ.

16:27

70': Γκέσιος αντί Τριανταφυλλάκου για τον Αγροτικό.

16:26

69': Εντελώς άστοχο το μακρινό σουτ του Μπουτζίκου.

16:24

Στο έδαφος ο Κιάσσος, προσωρινή διακοπή.

16:21

64': Στη θέση του Μητρόπουλου ο Χίσι για τον ΟΦΗ.

16:20

63': Γκέκας αντί Ουνγιαλίδης για τον Αγροτικό.

16:18

Στο 52-48% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

16:15

58': Μακρινό σουτ του Τεγούση, πάνω στον Νάστο σταματά η μπάλα.

16:11

Κοντρολάρει το ματς ο ΟΦΗ.

16:07

50': Καλό σουτ του Μάνου εκτός περιοχής, αποκρούει ο Γουναρίδης.

16:04

47': Ευκαιρία για τον Αγροτικό! Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Φιλίπε παίρνει την κεφαλιά και ο Στρέζος αποκρούει.

16:03

46': Μέρντοβιτς αντί Τάι για τον Αγροτικό Αστέρα.

16:03

16:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:48

15:47

45'+1: Σουτ στην κίνηση από τον Μητρόπουλο, ψηλά η μπάλα.

15:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:45

Στο έδαφος ο Πάγκαλος, προσωρινή διακοπή.

15:43

Ο Μάνος δίνει στον Χαντί, εκείνος από μέσα δεξιά προλαβαίνει τον Γουναρίδη και ο Πάγκαλος προ κενής εστίας στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

15:42

42': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

15:41

40': Μακρινό δυνατό σουτ του Χαντί, εντυπωσιακή επέμβαση ο Γουναρίδης.

15:40

39': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Μιλοσάβλιεφ και Πάγκαλος αλλάζουν την μπάλα, ο Παντίδος κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και αστοχεί για λίγο.

15:36

35': Ο Φιλίπε αφήνει στον Τριανταφυλλάκο, εκείνος κάνει αδύναμο σουτ και ο Στρέζος μπλοκάρει.

15:33

Ένταση ανάμεσα σε Μπουτζίκο και Μάνο.

15:30

Φωνάζει συνεχώς στους παίκτες του ο Καραμπετάκης προκειμένου να συνέλθουν.

15:26

25': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Κιάσσος βγάζει από δεξιά τη σέντρα, ο Πάγκαλος παίρνει ψιλοκρεμαστή κεφαλιά και η μπάλα φεύγει ψηλά.

15:23

23': Κίτρινη στον Μάνο για θέατρο. Έντονες οι διαμαρτυρίες των "ασπρόμαυρων".

15:22

21': Κίτρινη στον Κουκόλη για διαμαρτυρία. Οι φιλοξενούμενοι ζητούσαν φάουλ πριν ξεκινήσει η αντεπίθεση των Κρητικών.

15:21

Βγαίνει η σέντρα από αριστερά προς το πέναλτι από τον Χαντί, ο Μητρόπουλος κάνει σουτ στην κίνηση, ο Γουναρίδης αποκρούει αλλά στη συνέχεια με προβολή ο πρώτος στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 3-0.

15:21

20': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

15:19

Ο Μιλοσάβλιεφ βρίσκει ωραία τον Μάνο και εκείνος με σκαφτό πλασέ νικά τον Γουναρίδη.

15:18

18': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

15:14

13': Κίτρινη στον Πάγκαλο για διαμαρτυρία.

15:13

12': Κόρνερ για τον Αγροτικό Αστέρα. Το εκτελεί ο Τάι στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

15:10

Προσπαθούν να φιλοξενήσουν οι φιλοξενούμενοι, αλλά έχουν πολλά προβλήματα προς το παρόν.

15:06

Ο Μάνος κάνει ατομική προσπάθεια, ο Χατζής τον κόβει, αλλά η μπάλα καταλήγει στον Πάγκαλο, ο οποίος από μέσα δεξιά με διαγώνιο πλασέ κάνει το 1-0. Η μπάλα πήγε πρώτα στο δεξί δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα.

15:05

4': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

15:04

3': Κόρνερ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:01

14:59

14:56

Συννεφιασμένος ο καιρός στο Ηράκλειο. Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο "Γεντί Κουλέ".

14:53

Τρεις ήττες στη σειρά μετρούν οι Θεσσαλονικείς και θα ήθελαν να βάλουν τέλος σε αυτό το αρνητικό σερί.

14:49

Τέταρτη νίκη στη σειρά θέλουν οι Κρητικοί, οι οποίοι βρίσκονται στο κυνήγι του Άρη για την τρίτη θέση.

14:45

Καλησπέρα σας, το ματς του ΟΦΗ με τον Αγροτικό Αστέρα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΟΦΗ
Στρέζος, Κιάσσος, Βαλλιάνος, Παντίδος, Κομεσίδης, Χαντί, Νάστος, Μητρόπουλος, Πάγκαλος, Μιλοσάβλιεφ, Μάνος.
Γουναρίδης, Αργυρίου, Γκότοβος, Κουκόλης, Μπουτζίκος, Τεγούσης, Χατζής, Τριανταφυλλάκος, Ουνγιαλίδης, Τάι, Φίλιπε.
Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών) Βοηθοί: Παννίκος (Πειραιά), Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής) 4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)