1
19:10

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους, ακολουθεί το αθηναϊκό ντέρμπι ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό!

19:09

Πολύ ωραίο ματς στο Αγρίνιο, όπου Παναιτωλικός και Αστέρας Τρίπολης μένουν στο 1-1.

19:08

90+5': Τέλος του αγώνα!

19:08

90+4': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Παπάζογλου αστοχεί με κοντινή κεφαλιά από σέντρα του Τσοκάνη!

19:07

90+3': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από δεξιά με τον Ρέι χωρίς αποτέλεσμα διώχνει ο Τσιλιανίδης.

19:06

+4' καθυστερήσεων

19:04

90': Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Ιωαννίδης πασάρει στον Χαμντανί που σουτάρει, διώχνει ο Κυριακίδης και ο Μανιάς σε κενή εστία αστοχεί υπό υπερένταση!

19:04

90': Κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο από τον Μάρκος Πάουλο από δεξιά.

19:04

89': Γέμισμα στην περιοχή του Αστέρα με τον Μάκο να πασάρει στον Παπάζογλου και η μπάλα κοντράρει στον Τσουκαλά.

19:02

88': Κίτρινη κάρτα στον Τσιλιανίδη, 11η στο ματς!

19:02

12(6) - 10(7) οι τελικές προσπάθειες

19:01

87': Η κεφαλιά του Παπάζογλου καταλήγει άουτ.

19:01

87': Πρώτο κόρνερ για τον Παναιτωλικό από αριστερά με τον Μάρκος Πάουλο.

19:01

86': Κίτρινη κάρτα στον Μπέρτο για διαμαρτυρία.

18:59

84': Γυριστό σουτ του Μάσα, άουτ.

18:57

82': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μάσα εκτελεί φάουλ στο πρώτο δοκάρι με τον Μπέρτο να παίρνει την κεφαλιά και να στρώνει στον εαυτό του με σουτ που διώχνει ο Κυριακίδης. Στην επαναφορά ο Τσιλιανίδης σουτάρει πάνω στον Κυριακίδη.

18:55

81': Ξαφνικό βολέ του Τσοκάνη, πολλά μέτρα άουτ.

18:52

78': Κίτρινη κάρτα στον Ρέϊ

18:50

76': Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, αλλά η κεφαλιά του Μάρκος Πάουλο είναι αδύναμη πάνω στον Ντοναρούμα.

18:50

75': Αλλαγή για τον Αστέρα. Στη θέση του Φαρίνια περνά ο Τσιλιανίδης.

18:48

73': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μαρκόφσκι αντικαθιστά τον Δημήτρη Παπαδόπουλο.

18:47

73': Κίτρινη κάρτα στον Τριανταφυλλόπουλο για τράβηγμα πάνω στον Ρέι.

18:44

70': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Χαμντανί αντικαθιστά τον Ιγκλέσιας.

18:44

69': ΓΚΟΛ! Ο Μάσα εκτελεί φάουλ στην αριστερή γωνία του Κυριακίδη και ισοφαρίζει φτάνοντας τα έξι γκολ στη σεζόν!

18:42

67': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Άλβαρο Ρέϊ αποφεύγει τον Γιαννούλη και επιλέγει άστοχο διαγώνιο σουτ. Ο Παπαδόπουλος ζητούσε τη μπάλα όντας αμαρκάριστος.

18:41

67': Κίτρινη στον Φαρίνια για φάουλ πάνω στον Τσοκάνη.

18:41

66': Κόρνερ για τον Αστέρα από δεξιά με τον Μάσα περνά ανεκμετάλλευτο.

18:40

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Κυριακίδης "απογειώνεται" στο αριστερό "Γ' και παραχωρεί κόρνερ σε φάουλ του Μάσα.

18:39

64': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Παπάζογλου επανέρχεται μετά το πολύμηνο τραυματισμό του και αντικαθιστά τον Μύγα.

18:38

63': Σε θέση οφσάιντ ο Μανιάς.

18:38

63': Κίτρινη κάρτα στον Μανιά για διαμαρτυρίες

18:35

60': Φοβερή επέμβαση του Κυριακίδη που πέφτει στην αριστερή του γωνία έπειτα από κεφαλιά του Ιγκλέσιας!

18:34

60': Κόρνερ για τον Αστέρα από δεξιά με τον Μάσα να εκτελεί.

18:33

58': Μακρινό σουτ του Μιγκέλ Ροντρίγκες πάνω στον Ντοναρούμα.

18:29

55': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μάκος περνά στο ματς και αντικαθιστά τον Βασιλούδη.

18:26

52': Κίτρινη κάρτα στον Μιγκέλ Ροντρίγκες -σωστά- για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Μπέρτο.

18:24

50': Ωραίο κοντρόλ και ευθύβολο σουτ του Ντιέγκο Λόπες, άουτ.

18:21

46': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Σουτ του Τσουκαλά πάνω στο πρόσωπο του Κούσα που πέφτει στο έδαφος. Όλα καλά για τον αρχηγό του Παναιτωλικού που καταχειροκροτείται από τους φιλάθλους.

18:19

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο

18:19

46': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τριανταφυλλόπουλος επιστρέφει μετά το σοβαρό τραυματισμό που είχε υποστεί στα μέσα του περασμένου Αυγούστου και αντικαθιστά τον Γκάιντουτσικ. Ο νεοεισελθών είχε αγωνιστεί για πρώτη φορά στις 17 Απριλίου του περασμένου έτους.

18:01

45+2': Λήξη α' ημιχρόνου

18:01

+1' καθυστερήσεων

17:59

45': Ωραία ντρίπλα του Ντιέγκο Λόπες που μπαίνει στην περιοχή του Αστέρα από αριστερά και σουτάρει πάνω στον Ντοναρούμα.

17:57

43': Κίτρινη κάρτα στον Μάρκος Πάουλο για επικίνδυνη προβολή στον Ιγκλέσιας.

17:54

39': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μάσα εκτελεί φάουλ από δεξιά και ο Τσουκαλάς παίρνει την κεφαλιά δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κυριακίδη!

17:53

38': Κίτρινη κάρτα στον Μπράβο για φάουλ σοτν Μπέρτο.

17:49

35': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Βασιλούδης σε μία αμφιλεγόμενη απόφαση.