2
16:53

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:52

Ο Άρης επικρατεί με 2-0 του ΑΟΧ χάρη σε τέρματα των Καπνίδη και Τάτου. 8(5) - 12(6) οι τελικές, 47% - 53% η κατοχή μπάλας.

16:52

90+5': Τέλος του αγώνα

16:51

90+3': Σουτ του Ζέρη πάνω στον Διούδη.

16:50

90+3': Ο Ντούμος εκτελεί κόρνερ από αριστερά.

16:50

90+2': Κόρνερ για τον ΑΟΧ σε παρέμβαση του Σόουζα προ του Σταματή.

16:48

+4' καθυστερήσεων

16:45

87': Μεγάλη ευκαιρία με τον Ρούνεϊ παίρνει την κεφαλιά άουτ.

16:44

87': Κόρνερ για τον ΑΟΧ από αριστερα.

16:42

Στα ματς που ξεκίνησαν στις 16:00 έχουμε τα εξής αποτελέσματα: Καλλιθέα - Λαμία 0-0, Αιγινιακός - Κισσαμικός 1-0, Σπάρτη - Πανελευσινιακός 1-0 και Αγροτικός Αστέρας - Αχαρναϊκός 0-0 στο 43ο λεπτό.

16:41

84': Τρίτη αλλαγή για τον ΑΟΧ. Ο Μηλιώτης περνά στο ματς αντί του τραυματία Λάσκαρη.

16:40

Στις υπόλοιπες αναμετρήσεις έχουμε τα εξής αποτελέσματα: Παναιγιάλειος - ΟΦΗ 0-3 στο ματς που ξεκίνησε στις 15:00.

16:39

46% - 54% η κατοχή μπάλας

16:34

77': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Άρη. Ο Καράμπελας αντικαθιστά τον Τζανακάκη.

16:29

72': Διπλή αλλαγή για τον ΑΟΧ. Οι Ντούμος και Αφράτης περνούν στο ματς αντί των Κοζάκη και Ηρακλή. Η δεύτερη αλλαγή είναι αναγκαστική λόγω τραυματισμού.

16:29

72': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μακουτά αντικαθιστά τον Ρόβα.

16:28

71': ΓΚΟΛ! Ο Τάτος εκτελεί το πέναλτι στην αριστερή γωνία του Γεωργίου και 2-0 για τον Άρη!

16:27

70': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή που χτύπησε τον Ντούνη, σωστή η υπόδειξη για το πέναλτι και την κίτρινη κάρτα.

16:27

70': Πέναλτι για τον Άρη!

16:27

69': Δοκάρι για τον Άρη με κεφαλιά του Καπνίδη στη σέντρα του Τάτου.

16:26

69': Κόρνερ για τον Άρη από δεξιά με τον Τάτο έπειτα από επικίνδυνο σουτ του Ίλιτς που βρήκε στα σώματα. Κακή η εκτέλεση του κόρνερ.

16:20

63': ΓΚΟΛ! Ο Καπνίδης πλασάρει σε κενή εστία έπειτα από συνεργασία του Ίλιτς με τον Τάτο και χαμηλό γύρισμα του Παυλίδη προς τον υψηλόσωμο στράικερ που άνοιξε το σκορ!

16:17

60': Ο Αποστολόπουλος κάνει τη λόμπα που μπλοκάρει ο Διούδης.

16:17

59': Ευκαιρία για τον Άρη που εξαπολύει αριστερό βολέ δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Γεωργίου.

16:15

58': Κόρνερ από δεξιά για τον Άρη με τον Τάτο χαμηλά και οι γηπεδούχοι διώχνουν.

16:12

55': Κίτρινη κάρτα στον Κοζάκη