2
16:56

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:55

19η νίκη για τον αήττητο Απόλλωνα Σμύρνης, που συνεχίζει στην κορυφή με 62 βαθμούς και πλησιάζει ακόμη περισσότερο στη Σούπερ Λίγκα.

16:55

90'+5: Λήξη της αναμέτρησης μετά από πέντε λεπτά καθυστερήσεων τελικά, 1-2.

16:50

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:47

88': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με εκτελεστή τον Κονέ, δεν προκύπτει κάτι αξιοσημείωτο.

16:45

86': Κλείνουν οι αλλαγές του Πανσερραϊκού, Τσελεπίδης αντί Ντοράγκι.

16:44

85': Κίτρινη κάρτα στον Πάνο.

16:43

84': Πόζογλου αντί Σιάκκα, δεύτερη αλλαγή για τους Σερραίους.

16:42

83': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, εκτελεί ο Χιντζίδης, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:40

81': Κύργιας αντί του τραυματία Δεληζήση, Αλμπάνης αντί Περογαμβράκη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Απόλλωνα Σμύρνης.

16:36

77': Έχει ζητήσει αλλαγή ο Δεληζήσης.

16:30

70': Πρώτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό, Κανούλας αντί Φουσού.

16:26

66': Σουτ από τον νεοεισελθόντα Τσιάρα, μπλοκάρει ο Ρίστιτς.

16:25

65': Πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης, Τσιάρας αντί Μπαρμπόσα.

16:22

62': Μακρινό σουτ του Σιάκκα, η μπάλα ψηλά άουτ.

16:21

61': Ο Απόλλων απειλεί για το 1-3, ο Σιατραβάνης κάνει τη συρτή σέντρα από αριστερά και ο Καψάλης παραλίγο να σημειώσει αυτογκόλ, με τον Ρίστιτς να αποκρούει τελικά με διπλή προσπάθεια.

16:19

59': Κεφαλιά του Γκούρτσα μετά από σέντρα του Ιωαννίδη, η μπάλα περνά άουτ κι ενώ σε πρώτο χρόνο ο Ρούτσης είχε κάνει επικίνδυνη σέντρα, με τον Δεληζήση να απομακρύνει την μπάλα.

16:18

58': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Γκούρτσα.

16:17

57': Κοιμισμένος μπήκε ο Απόλλων στο β' ημίχρονο, ορεξάτος ο Πανσερραϊκός και το ματς έχει αποκτήσει νέο ενδιαφέρον.

16:14

54': Κακό σουτ από τον Ρούτση, φεύγει άουτ η μπάλα.

16:13

Ωραίο σουτ από τον Τσιμίκα από το ύψος της μεγάλης περιοχής ύστερα από διώξιμο του Δεληζήση με το κεφάλι σε σέντρα του Ντοράγκι από δεξιά, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Χιώτης, 1-2.

16:13

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

16:12

52': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό, εκτελεί ο Ρούτσης, διώχνει με γροθιές ο Χιώτης.

16:11

51': Συνέχεια στο παιχνίδι.

16:10

50': Έχει χτυπήσει ο Δεληζήσης, μικρή διακοπή στο ματς.

16:06

47': Μακρινό σουτ του Γκούρτσα, που προσπαθεί να αιφνιδιάσει τον Χιώτη, θα φύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:05

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.