43% - 57% η κατοχή μπάλας

16:55

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:54

Τα Τρίκαλα πανηγυρίζουν μία σπουδαία νίκη με 1-0 επί του Άρη και φτάνουν τις επτά συνεχόμενες στη Β' Εθνική.

16:54

90+4': Τέλος του αγώνα!

16:54

90+4': Ο Μπαϊκαρά σουτάρει άουτ.

16:50

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Λαμπάκη

16:50

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Βέρτζο

16:49

+4΄καθυστερήσεων

16:49

90': Κίτρινη κάρτα στον Ντόγο

16:48

89': Σε θέση οφσάιντ σωστά υποδεικνύεται ο Ντούνης.

16:47

88': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Κουσκουνάς αφήνει το περιβραχιόνιο στον Ριζογιάννη και αντικαθίσταται από τον Αρναρέλλη.

16:45

Ο Απόλλων Σμύρνης επικρατεί με 4-1 του Αιγινιακού μέχρι στιγμής!

16:43

84': Καλή στιγμή για τα Τρίκαλα. Ο Ρομπέρ συγκλίνει από δεξιά και επιλέγει αριστερό σουτ αδύναμο δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

16:38

79': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Γιαννιτσάνης αντικαθίσταται από τον Ρομπέρ.

16:37

78': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντόγος αντικαθιστά τον καταβεβλημένο Πίτου Γκαρσία.

16:37

78': Κίτρινη κάρτα στον Μιλούνοβιτς

16:33

73': Ο σκόρερ Μπαλμπόα αποχωρεί καταχειροκροτούμενος και αντικαθίσταται από τον Μαχαμάτ.

16:31

72': Ο Ταυλαρίδης αποβάλλεται για μία διένεξη με τον Κουσκουνά.

16:31

71' Από μία κίτρινη κάρτα σε Κουσκουνά και Ταυλαρίδη.

16:28

69': Κόρνερ για τον Άρη από αριστερά. Ο Πίτου Γκαρσία εκτελεί και ο Γκόλιας παραχωρεί κόρνερ. Στη νέα εκτέλεση καταλογίζεται επιθετικό φάουλ.

16:27

68': Ο Μουμίν αποβάλλεται πολύ σωστά από τον διαιτητή που αποχωρεί καταχειροκροτούμενος.

16:27

68': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Μουμίν για επικίνδυνη προβολή πάνω στον Καπνίδη.

16:26

66': Ξαφνικό βολέ του Ίλιτς καταλήγει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Αποστολίδη.

16:23

63': Αδύναμο σουτ του Ίλιτς πάνω στον Αποστολίδη.

16:19

59': Κίτρινη κάρτα στον Πίτου Γκαρσία για διαμαρτυρία.

16:17

57': Ο Διούδης μπλοκάρει την εκτέλεση πέναλτι του Γιαννιτσάνη πέφτοντας στην αριστερή του γωνία μπλοκάροντας τη μπάλα!

16:16

Ένταση μεταξύ των ποδοσφαιριστών των δύο ομάδων.

16:15

55': Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη που δέχεται αδιαμαρτύρητα την παράβαση.

16:14

55': Πέναλτι κάνει ο Ταυλαρίδης που κράτα τον Κουσκουνά, σωστά η απόφαση!

16:13

54': Επικίνδυνη σέντρα του Μπαϊκαρά και ο Καράμπελας παραχωρεί κόρνερ. Ο Γκόλιας εκτελεί και ο Ούγκο Σόουζα απομακρύνει με κεφαλιά.

16:12

53': Κίτρινη κάρτα στον Παυλίδη

16:12

52': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης αντικαθιστά τον Ραούλ Μπράβο.

16:10

51': Κόρνερ για τον Άρη από αριστερά με τον Πίτου Γκαρσία για να διώξει ο Βέρτζος.

16:09

50': Γύρισμα του Μιλούνοβιτς από αριστερά πάνω στον Αποστολίδη.

16:06

47': Ο Μπαλμπόα πατά για τοην Μπαϊκαρά και ο Διούδης μπλοκάρει.

16:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου