1
16:53

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα και χρόνια πολλά σε όλους!

16:52

Η Λαμία επικρατεί με 2-1 των Χανίων στην εναρκτήρια αναμέτρηση της 23ης αγωνιστικής για τη Β' Εθνική.

16:52

90+4': Τέλος του αγώνα!

16:49

90+2': Ο διαιτητής δίνει φάουλ για μαρκάρισμα στον Καραγιάννη, αλλά υπάρχει παράβαση πέναλτι.

16:48

+4' καθυστερήσεων

16:42

85': Τελευταία αλλαγή για τα Χανιά. Στη θέση του Σταματή περνά ο Αφράτη που καταχειροκροτείται από το κοινό της Λαμίας.

16:40

83': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Όμο που σκοράρει.

16:36

79': Δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά. Ο Γεωργακόπουλος αντικαθιστά τον Αποστολόπουλο.

16:31

74': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο τραυματίας Βαλιός αντικαθίστατι από τον Αυγενικού. Σε ρόλο στόπερ οπισθοχωρεί ο Όμο.

16:29

72'! Απίστευτο τάκλιν του Όμο στον Σταματή που ετοιμαζόταν να σουτάρει στην έξοδο του Πίτκα!

16:28

71': Αλλαγή για τα Χανιά. Στη θέση του Λάσκαρη περνά ο Κοζάκης.

16:27

65% - 35% η κατοχή μπάλας για τι; δύο ομάδες

16:24

67': Απίθανη φάση για τη Λαμία! Ο Καραγιάννης πιέζει τον Γεωργίου και ο Φερφελής κάνει τη λόμπα άουτ στην ανυπεράσπιστη εστία!

16:23

66': Μακρινό σουτ του Ρότσα στα ύψη.

16:22

65': Ωραία επίθεση από τη Λαμία! Ο Γεωργίου αποκρούει σουτ του Ρότσα και διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

16:19

62': Νέο κόρνερ για τη Λαμία από τον Ρότσα με τον Γεωργίου να μπλοκάρει.

16:19

62': Σουτ του Βάντερσον πάνω στον Δαμιανάκη και νέο κόρνερ που εκτελείται δίχως αποτέλεσμα.

16:18

61': Φάση διαρκείας στην περιοχή των Χανιών και ο Ηρακλής παραχωρεί κόρνερ.

16:14

57': Τρομερή ευκαιρία για τη Λαμία με τον Όμο να σουτάρει άουτ διότι μπερδεύεται με τον Ζέρη!

16:11

54': Δυνατό βολέ του Σπυρόπουλου πάνω από τα δοκάρια του Γεωργίου.

16:10

53': Ο Βασιλόγιαννης κάνει το συρτό σουτ δίπλα από το δεξί δοκάρι του Γεωργίου.

16:07

50': ΓΚΟΛ! Η Λαμία κάνει το 2-1 με κεφαλιά του Φερφελή έπειτα από σέντρα του Σπυρόπουλου με τη μπάλα να καταλήγει στη δεξιά γωνία του Γεωργίου!

16:05

48': Καλή στιγμή για τη Λαμία. Ο Όμο κάνει την προβολή με τη μπάλα να καταλήγει άουτ δεχόμενος πίεση από τον Ηρακλή.

16:03

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο

16:03

46': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Φερφελής αντικαθιστά τον Ματσούκα.

15:47

45+2': Λήξη α' ημιχρόνου!

15:46

+1' καθυστερήσεων

15:42

42': Κόρνερ για τη Λαμία από δεξιά με τον Βασιλόγιαννη διώχνει ο Δαμιανάκης.

15:41

41': Κόρνερ για τη Λαμία από αριστερά με τον Βασιλόγιαννη που μπλοκάρει ο Γεωργίου.

15:37

36': Ωραία αλλαγή παιχνιδιού του Όμο από δεξιά προς τ' αριστερά για τον Ματσούκα που σεντράρει και εκείνος δίνει στον Παπαργυρίου που πασάρει στον Καραγιάννη και εκείνος σουτάρει άουτ.

15:35

35': Σουτ του Τσουκάνη, άουτ.