Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Παναθηναϊκό με 3-1.

21:10

Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις.

21:06

Ο Βλαχοδήμος βγάζει τη σέντρα, ο Στάικος τροφοδοτεί τον Τελάντερ και εκείνος με κεφαλιά κάνει το 1-3.

21:06

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:04

Λάθος από την άμυνα της Παναχαϊκής, ο Κλωναρίδης γυρνάει για τον Ρινάλντι, εκείνος στρώνει στον Βιγιαφάνιες και ο τελευταίος σκοράρει.

21:04

85': ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό!

21:02

82': Ο Κλωναρίδης κάνει το πλασέ και ο Σούλης μπλοκάρει.

20:58

79': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί ο Βιγιαφάνιες, ο Παπαδόπουλος απομακρύνει και το σουτ του Βλαχοδήμου φεύγει άουτ.

20:54

75': Σταύρος Σούλης αντί για τον Αργυρόπουλο για την Παναχαϊκή.

20:53

74': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναθηναϊκό! Ο Κλωναρίδης ξεφεύγει από τον προσωπικό του αντίπαλο, κάνει το πλασέ και σημαδεύει το δοκάρι.

20:48

68': Τακουνάκι του Βλαχοδήμου στο πρώτο δοκάρι από σέντρα του Βέμερ, μπλοκάρει ο Σούλης.

20:40

61': Κουτρουμπής, Μπουμάλ, Ρέις, Λέτο, Μαρινάκης και Μόλις βγαίνουν ενώ μπαίνουν Ρινάλντι, Στάικος, Βιγιαφάνιες, Κλωναρίδης, Κουρμπέλης και Βέμερ.

20:39

60': Σουτ από τον Λέτο, ξανά ο Σούλης.

20:38

59': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ωραίο σουτ του Χουχούμη, καλή και η επέμβαση του Σούλη. Άστοχο στη συνέχεια το σουτ του Μαρινάκη.

20:34

Ο Μωραΐτης προλαβαίνει την έξοδο του Στιλ, πλασάρει και ισοφαρίζει σε 1-1.

20:33

54': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

20:27

48': Βασίλης Σούλης αντί Χαλκιά, ο οποίος καταχειροκροτείται. Έχει παίξει άλλωστε και στον Παναθηναϊκό.

20:25

20:24

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:08

20:05

Ο Βλαχοδήμος εκτελεί απευθείας φάουλ λίγο έξω από την περιοχή και ανοίγει το σκορ.

20:05

44': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:04

43': Κίτρινη στον Γκίνο για διαμαρτυρία.

20:01

Διακοπή στο ματς, στο έδαφος παίκτης των Πατρινών.

19:59

Έχει πέσει ο ρυθμός.

19:55

34': Σουτάρει ο Τσαφταρίδης, δεν ανησυχεί ο Στιλ.

19:52

31': Δοκιμάζει το πόδι του ο Λέτο και αστοχεί.

19:49

28': Εκτελεί φάουλ ο Βλαχοδήμος και μπλοκάρει ο Χαλκιάς.

19:46

25': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Ο Στιλ κάνει τραγικό λάθος και ο Γκίνο προ κενής εστίας αστοχεί.

19:44

24': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναθηναϊκό! Ο Βλαχοδήμος δοκιμάζει το πόδι του και η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

19:40

Δεν έχει σταματήσει να τραγουδά ο κόσμος της Παναχαϊκής. Υπάρχουν και οπαδοί του Παναθηναϊκού.

19:36

Ο Παναθηναϊκός έχει την κατοχή και η Παναχαϊκή πιέζει.

19:32

12': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί ο Μπουμάλ και η μπάλα απομακρύνεται.

19:30

9': ΔΟΚΑΡΙ για την Παναχαϊκή. Ο Αργυρόπουλος εκτελεί κόρνερ, ο Μακρυδημήτρης κάνει το πλασέ και η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

19:29

Ο Ρέις παίρνει όλες τις πρώτες μπάλες από την άμυνα και προσπαθεί να βγάλει μπροστά τους "πράσινους".

19:26

5': Ο Βλαχοδήμος μπαίνει στην περιοχή, κάνει διαγώνιο σουτ και αστοχεί.

19:25

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Παναθηναϊκός.

19:21

19:20

Τώρα γίνεται η βράβευση.

19:17

Πριν τη σέντρα του αγώνα θα γίνει και η βράβευση του Δημήτρη Σαραβάκου.

19:15

Αρκετός ο κόσμος στις εξέδρες. Περισσότεροι από 2.500 φίλαθλοι στις εξέδρες.

19:13

Αναμένεται να ξεκινήσει στις 19.20 σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες.

19:08

Με πολλές απουσίες στην Πάτρα οι "πράσινοι".

19:03

Δεν έχει ξεκινήσει ακόμα το ματς.

18:58

Συνεχίζεται η προθέρμανση.

18:54

Περίπου 15 λεπτά αργότερα θα ξεκινήσει το ματς γιατί καθυστέρησε η αποστολή του Παναθηναϊκού να φτάσει στην Πάτρα.

18:50

Καλησπέρα σας, το φιλικό της Παναχαϊκής με τον Παναθηναϊκό ήταν προγραμματισμένο να ξεκινήσει σε περίπου 10 λεπτά, αλλά θα έχει λογικά μία μικρή καθυστέρηση.