0
16:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:54

Επιβλητική νίκη για τον Άρη που... ξέσπασε στο δεύτερο ημίχρονο και πλέον στρέφει το ενδιαφέρον του στο κρίσιμο ματς με τα Τρίκαλα.

16:53

Λήξη του ματς! 4-0.

16:45

83': Κίτρινη κάρτα στον Κρισμάρεβιτς.

16:44

Ο Ντόγος εκτελεί το κόρνερ και ο Ταυλαρίδης με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:44

82': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:43

82': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί ο Μιλούνοβιτς, νέο κόρνερ.

16:42

81': Σουτ του Ντόγου έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:38

78': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μιλούνοβιτς στη θέση του Ντούνη.

16:36

76': Κίτρινη κάρτα στον Στόγιο.

16:36

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ! Ο Καπνίδης αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί.

16:36

76': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Άρη σε χέρι του Στόγιου!

16:34

73': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καπνίδης στη θέση του Πίτου Γκαρσία.

16:33

73': Ωραίο, μονοκόμματο σουτ του Ντόγου, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

16:29

69': Το εκτελεί πάλι ο Ντούνης, μακρινό σουτ του Παυλίδη, διώχνει ο Μακρυνιώτης.

16:29

68': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί ο Ντούνης από τα αριστερά, αποφέρει νέο κόρνερ.

16:28

67': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ταυλαρίδης στη θέση του Τάτου.

16:27

67': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί ο Ντούνης, δεν αποφέρει κάτι.

16:24

63': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί ο Τάτος, ο Ντόγος πιάνει το σουτ, απελπιστικά άουτ.

16:17

Ο Μπούρμπος γυρίζει την μπάλα και ο Ίλιτς πιάνει το αριστερό σουτ - κεραυνό από το ύψος του πέναλτι, νικώντας τον Μακρυνιώτη.

16:17

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:17

55': ΔΟΚΑΡΙ για τον Άρη! Έπειτα από εκτέλεση φάουλ, ο Ντούνης γυρίζει στον Ίλιτς που κάνει το πλασέ, με την μπάλα να σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

16:14

53': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Στόγιος στη θέση του Γραικού.

16:12

Πολύ ωραία σέντρα του Καράμπελα από τα αριστερά, ο Τάτος πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:12

51': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:11

50': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Δημόπουλος στη θέση του Αγγελούδη.