-
2
19:13

19:12

Καλύτερη η Ξάνθη στο δεύτερο ημίχρονο, παίρνει την πολύτιμη ισοπαλία ο Λεβαδειακός.

19:10

90'+8: Λήξη του αγώνα, 2-2.

19:10

90'+8: Ο Βασιλακάκης κάνει τη σέντρα από αριστερά, κεφαλιά του Γιουνές, η μπάλα φεύγει πάνω από την εστία του Ναμάσκο.

19:09

90'+7: Ο Μιλιάζες έχει επιστρέψει στο ματς.

19:08

90'+6: Συρτό σουτ από τον Πιτσέλι, μπλοκάρει ο Ναμάσκο.

19:07

90'+5: Κίτρινη στον Ναμάσκο για καθυστερήσεις.

19:06

90'+4: Τώρα έχει πέσει στο έδαφος ο Μιλιάζες.

19:06

90'+4: Σουτ του Γιουνές μέσα από την περιοχή, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

19:03

90'+1: Σηκώνεται ο γκολκίπερ των Βοιωτών, συνεχίζεται το ματς.

19:02

90': Αρκετές οι καθυστερήσεις, έξι λεπτά λόγω κι ενός τραυματισμού του Ναμάσκο που έχει πέσει στο έδαφος.

19:01

88': Κλείνουν και οι αλλαγές του Λεβαδειακού, Λάτσι αντί Σίλβα.

18:58

86' Σουτ του Βασιλακάκη μέσα από την περιοχή, ο Μιλιάζες βάζει την κόντρα και απομακρύνει τον κίνδυνο.

18:57

85': Ζεζίνιο αντί Μαχαίρα, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:51

79': Σολτάνι αντί Μπαξεβανίδη, κλείνουν οι αλλαγές της Ξάνθης. Ο Αλγερινός θα παίξει δεξί μπακ!

18:50

78': Ωραία ατομική ενέργεια του Βούρου, βάζει την κόντρα τη σωστή στιγμή ο Φλίσκας.

18:48

76': Κίτρινη και στον Βασιλείου για διαμαρτυρία.

18:48

76': Κίτρινη στον Καλτσά για φάουλ στον Λάζιτς.

18:46

74': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πιτσέλι από μακριά, μπλοκάρει εύκολα ο Ναμάσκο.

18:44

72': Απαντά στις ευκαιρίες ο Λεβαδειακός, ο Ζίβκοβιτς διώχνει δύσκολα σε κόρνερ την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες. Ο τελευταίος το εκτελεί, ο γκολκίπερ της Ξάνθης μπλοκάρει.

18:41

69': Οριζόντιο δοκάρι για την Ξάνθη, με το σουτ στην κίνηση του Βασιλακάκη από το ύψος της μικρής περιοχής μετά από γύρισμα του Πιτσέλι από δεξιά. Άλλη μια σπουδαία ευκαιρία για τους ακρίτες.

18:40

68': Γιακουμάκης αντί Σουμπίνιο, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:39

67': Λάθος ενέργεια του Κουλιμπαλί, κάνει κοντρόλ στη μεγάλη περιοχή μετά από σέντρα του Γιουνές, ο Τριάδης βάζει την κόντρα και η μπάλα φεύγει λίγο άουτ, γκολ από το πουθενά πήγε να βρει η Ξάνθη.

18:39

67': Πιέζει η Ξάνθη στα τελευταία λεπτά, έχει οπισθοχωρήσει ο Λεβαδειακός.

18:34

62': Σέντρα του Λάζιτς από τα δεξιά, κεφαλιά του Γιουνές από το ύψος της μικρής περιοχής, η μπάλα φεύγει άουτ, καλή ευκαιρία για την Ξάνθη.

18:32

60': Δύο αλλαγές για την Ξάνθη, Πιτσέλι αντί Μεχία, Λουσέρο αντί Σιλά.

18:30

58': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, εκτελεί ο Μιλιάζες, διώχνει ο Βσσιλακάκης.

18:28

56': Σουτ με φάλτσο από τον Σίλβα, η μπάλα θα φύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Ζίβκοβιτς.

18:22

50': Κόρνερ για την Ξάνθη παραχωρεί ο Μιλιάζες, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

18:19

Ο Μιλιάζες βρίσκει με βαθιά μπαλιά τον Σίλβα στην πλάτη της άμυνας των Θρακιωτών, ο οποίος νικά στο τετ α τετ τον Ζίβκοβιτς για το 2-2.

18:18

47': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:17

46' Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.