Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:32

Έξαλλος ο Σα Πίντο, διαμαρτύρεται στον διαιτητή.

21:31

Ένα δοκάρι είχε η κάθε ομάδα, ενώ θυμίζουμε ότι ακυρώθηκε λανθασμένα γκολ του Ατρομήτου. Τρίποντο για πρώτη φορά εκτός έδρας μετά την εποχή Κετσπάγια για την Ένωση.

21:31

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΚ με 1-0.

21:30

90'+6: Ο Λε Ταλέκ πιάνει γυριστό στην κίνηση και ο Λαμπρόπουλος με τάκλιν βάζει την κόντρα.

21:26

90'+2: Στη θέση του Αραούχο ο Γαλανόπουλος για την ΑΕΚ.

21:26

90'+2: Κίτρινη στον Μανιάτη.

21:24

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:23

89': Κίτρινη στον Αϊντάρεβιτς.

21:21

87': Πέκχαρτ αντί Μάνταλου για την ΑΕΚ.

21:20

86': Κίτρινη στον Σιμόες.

21:17

Στο έδαφος ο Σιμόες, προσωρινή διακοπή.

21:15

81': Ντάουντα αντί Ντιγκινί για τον Ατρόμητο.

21:14

Ο Θάνος μόλις αποφάσισε ότι ακυρώνεται το γκολ για οφσάιντ που μόνο ο βοηθός είδε. Έξαλλοι στον πάγκο του Ατρομήτου.

21:13

Δεν έχει γίνει κατανοητό γιατί έχει σηκώσει το σημαιάκι του ο βοηθός. Καλύπτονται κανονικά οι παίκτες του Ατρομήτου.

21:12

Οι μισοί παίκτες του Ατρομήτου έχουν πέσει στον βοηθό.

21:11

77': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Τρομερό σουτ του Τόνσο εκτός περιοχής τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι. Στην εξέλιξη της φάσης ο Λε Ταλέκ δίνει στο Λημνιό και εκείνος σκοράρει. Το γκολ ακυρώνεται.

21:10

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ατρόμητος και ψάχνει διαδρόμους.

21:06

72': Τόνσο αντί Μπάγκα και Λημνιός αντί Πλατέλλα για τον Ατρόμητο.

21:05

Μικρή διακοπή και παρατηρήσεις από τα μεγάφωνα για κάποια καπνογόνα.

21:01

67': Σκληρό φάουλ του Χριστοδουλόπουλου στον Κατράνη, αλλά γλιτώνει την κάρτα.

20:58

Έχει χτυπήσει ο Κατράνης, αλλά το ματς συνεχίζεται κανονικά γιατί είναι εκτός των τεσσάρων γραμμών.

20:56

62': Κλέβει ο Αϊντάρεβιτς, αλλά το γύρισμά του στη συνέχεια είναι κάκιστο.

20:55

Παίρνει μέτρα στο γήπεδο ο Ατρόμητος.

20:51

Ο Ντίντακ μπαίνει στην περιοχή, κάνει ωραίο γύρισμα και από τη μικρή περιοχή ο Μάνταλος αμαρκάριστος με πλασέ ανοίγει το σκορ.

20:51

57': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:48

54': Χριστοδουλόπουλος αντί Βάργκας για την ΑΕΚ.

20:46

52': Ο Μάνταλος φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Ατρομήτου και κόβεται για οφσάιντ ενώ καλυπτόταν εμφανώς.

20:45

51': Σε θέση οφσάιντ ο Λε Ταλέκ, λανθασμένη υπόδειξη.

20:41

47': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί ο Ούμπιντες, ο Βράνιες παίρνει την κεφαλιά και ο Γιόχανσον απομακρύνει.

20:39

20:37

20:21

20:21

45'+1: Κίτρινη στον Γιόχανσον.

20:19

20:17

43': Ο Βάργκας εκτελεί φάουλ από πλάγια ψάχνοντας συμπαίκτη του και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

20:14

40': Σουτ του Λε Ταλέκ από μακριά, είναι εντελώς άστοχο.

20:10

36': Απευθείας φάουλ από τον Μάνταλο, η μπάλα βρίσκει σε Λαμπρόπουλο και Κολοβέτσιο και φεύγει εκτός.

20:08

34': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Βάργκας βγάζει τη σέντρα, ο Γιόχανσον παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:03

Προσπαθεί να εμψυχώσει τους παίκτες του ο Σα Πίντο.

19:59

Χωρίς τελική ο Ατρόμητος έως τώρα, μόλις δύο για την ΑΕΚ.

19:56

Σφιχτά παίζουν και οι δύο ομάδες. Όταν έχει την μπάλα ο αντίπαλος προσπαθούν να κλείνουν όλους τους χώρους στο δικό τους μισό.

19:52

Στο 34-66% η κατοχή μπάλας για την ΑΕΚ.

19:48

Προσπαθούν τώρα να ισορροπήσουν οι Περιστεριώτες.

19:44

10': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Εξαιρετικό σουτ του Αραούχο με το εξωτερικό ακριβώς έξω από την περιοχή, στο αριστερό δοκάρι πήγε η μπάλα.

19:42

Χτύπησαν μεταξύ τους Μπάγκα και Κιβρακίδης.