-
1
18:56

18:55

Σπουδαία νίκη για τον ΑΟΤ, πέμπτη συνεχόμενη, την ίδια στιγμή που πέφτει γερή γιούχα στους παίκτες του ΟΦΗ.

18:54

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-1.

18:53

90'+4: Σουτ του Χαντί, διώχνει σε κόρνερ ο Αποστολίδης, θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

18:53

90'+4: Εκτελεί φάουλ ο Βαλλιάνος, μπλοκάρει εύκολα ο Αποστολίδης.

18:52

90'+3: Κίτρινη στον Σαρακατσάνο για φάουλ στον Όγκμποε.

18:49

90': Κακό σουτ από τον Ράντι, αποδοκιμάζουν οι οπαδοί του ΟΦΗ...

18:49

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:45

86': Ο Γκόλιας εκτελεί ένα ακόμη φάουλ, ο Στρέζος μπλοκάρει.

18:44

85': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές των Τρικάλων, Αρναρέλλης αντί Γιαννιτσάνη.

18:40

81': Εκτελεί ο Γκόλιας, βρίσκει στο τείχος η μπάλα.

18:39

80': Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΑΟΤ, το κερδίζει ο Κουσκουνάς. Είναι στο ίδιο σημείο απ' όπου βρήκε δίχτυα ο Γκόλιας.

18:38

79': Κόρνερ για τον ΟΦΗ με τον Ράντι, κεφαλιά του Κομεσίδη, άουτ η μπάλα.

18:37

78': Σαρακατσάνος αντί Στεφάνοβιτς, δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΤ.

18:36

77': Κίτρινη στον Αποστολίδη για καθυστερήσεις.

18:35

76': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Όγκμποε αντί Πάγκαλου.

18:32

73': Πολύ κακό σουτ από τον Πάγκαλο, άουτ η μπάλα.

18:30

71': Κίτρινη κάρτα στον Κουσκουνά για διαμαρτυρία.

18:28

69': Εκτελεί ο Μιλοσάβλιεφ, περνά άουτ η μπάλα.

18:27

68': Φάουλ για τον ΟΦΗ σε χέρι του Βέρτζου ακριβώς πάνω στη γραμμή της μεγάλης περιοχής.

18:26

67': Μιλοσάβλιεφ αντί Πουρτουλίδη, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

18:24

65': Σουτ του Κουσκουνά μετά από πάσα του Μουμίν, μπλοκάρει ο Στρέζος.

18:22

Ο Γκόλιας βρίσκει δίχτυα με απευθείας εκτέλεση φάουλ, αιφνιδιάζοντας τον Στρέζο (0-1).

18:22

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΤ!

18:21

62': Κίτρινη στον Βαλλιάνο.

18:21

62': Κόρνερ για τα Τρίκαλα, εκτελεί ο Γκόλιας, διώχνει με τις γροθιές ο Στρέζος.

18:20

61': Μπαϊκαρά αντί Ρομπέρ στην πρώτη αλλαγή του ΑΟΤ.