0
16:48

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:47

Η Βέροια παίρνει βαθιά βαθμολογική ανάσα επικρατώντας με 4-0 της Κέρκυρας στο εναρκτήριο ματς για την 25η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

16:47

90+2': Λήξη του αγώνα!

16:46

90+2': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Σουλέ πασάρει στον Καπετάνο που θα νικηθεί από τον Κουτζαβασίλη.

16:45

+2' καθυστερήσεων

16:44

89': ΓΚΟΛ! Καταπληκτικό σουτ του Κάλβο προσκρούει στο αριστερό δοκάρι του Κουτζαβασίλη και ο Καλί εξ επαφής κάνει το 4-0!

16:43

89': Υπέροχο σουτ του Μπελαΐντ, κόρνερ παραχωρεί ο Κουτζαβασίλης!

16:42

87': Η κεφαλιά του Ντουαλά περνά άουτ.

16:42

87': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα! Ο Καντιμοίρης παραχωρεί κόρνερ.

16:41

86': Κόρνερ για την Κέρκυρα περνά ανεκμετάλλετο.

16:36

82': Ξαφνικό βολέ εκτός περιοχής δοκιμάζει ο Σαρπόνγκ, άουτ.

16:35

80': Κίτρινη κάρτα στον Τουράμ

16:31

77': Κόρνερ για την Κέρκυρα με τον Επστάιν περνά ανεκμετάλλευτο.

16:30

76': Μακρινό σουτ του Νίκιτς, άουτ.

16:26

71': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μπελαΐντ αντικαθιστά τον Στόιτσεφ.

16:24

69': Κόρνερ για την Κέρκυρα από δεξιά.

16:23

Ο σκόρερ αφιερώνει το γκολ στον Ράτκο Ντόστανιτς!

16:23

68': ΓΚΟΟΟΛ! Ο Καπετάνος με προβολή κάνει το 3-0 έπειτα από άψογη σέντρα του Σαρπόνγκ από αριστερά!

16:19

65': Τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ονίλο αντικαθιστά τον Σπίνουλα.

16:19

64': Σε θέση οφσάιντ ο Τουράμ.

16:19

64': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Σουλέ αντικαθιστά τον Τόμας.

16:17

63': ΓΚΟΛ! Έξοχη κάθετη πάσα του Σαρπόνγκ προς τον Στόιτσεφ που πλασάρει άψογα για το 2-0!

16:16

62': Νέα καλή στιγμή για τη Βέροια με τον Κουτζαβασίλη να μπλοκάρει σουτ του Κάλβο.

16:14

59': Κεφαλιά του Γκόμες πάνω στον Καντιμοίρη.

16:13

58': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Σαρπόνγκ.

16:12

58': Σουτ του Σαρπόνγκ, διώχνει ο Κουτζαβασίλης.

16:10

56': Κίτρινη κάρτα στον Ντιόγκο για κράτημα φανέλας του Σαρπόνγκ.

16:09

55': Ο Κάλβο γυρίζει χαμηλά από αριστερά με τον Καπετάνο να κάνει την προβολή πάνω στον Κουτζαβασίλη.

16:08

54': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Ο Επστάιν εκτελεί και διώχνει ο Μπαλάφας.