0
16:55

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:54

90+5': Τέλος του αγώνα

16:51

90+2': Σουτ του Τιάγκο Σίλβα δίχως τύχη, άουτ.

16:49

+5' καθυστερήσεων

16:48

89': Κόρνερ για τον Κισσαμικό περνά ανεκμετάλλευτο καθώς διώχνει ο Μπαργκάν.

16:42

84': Τρίτη αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Ψιάνος περνά στο ματς αντί του Τσερκέζου.

16:41

83': Εξαιρετική προσπάθεια του Τζανακάκη με ξαφνικό βολέ, άουτ.

16:36

Ο ΟΦΗ κάνει το 2-0 κόντρα στον Πανελευσινιακό.

16:35

76': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Καπνίδης για σκληρό φάουλ πάνω στον Τσερκέζο.

16:34

75': Ο Νικόλτσης κάνει επικίνδυνη σέντρα που περνά πάνω από τον Στογιάνοφ και καταλήγει άουτ.

16:32

Σε άλλο ματς της ημέρας Πανελευσινιακός - ΟΦΗ 0-1.

16:32

11(8) - 6(1) οι τελικές προσπάθειες

16:31

73': Αριστερό πλασέ του Καπνίδη πάνω στον Λαζαρίδη.

16:28

70': Σε θέση οφσάιντ - σωστά - υποδεικνύεται ο Μίλιτς.

16:28

69': Αναγκαστική τρίτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Ιντζίδης αντικαθιστά τον τραυματία Χαριτωνίδη.

16:27

69': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Στη θέση του Μάντζη περνά ο Στογιάνοφ.

16:23

64': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Στη θέση του Θέου περνά ο Μίλιτς.

16:20

Ο Ίλιτς οπισθοχωρεί ως επιτελικός χαφ αφήνοντας τον νεοεισελθόντα Καπνίδη στην επίθεση. Αριστερά κινείται ο Μπαργκάν και ο Νέτο από δεξιά.

16:19

61': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καπνίδης αντικαθιστά τον Ανάκογλου.

16:18

59': Κόρνερ για τον Άρη εκτελείται πλασαριστά δίχως αποτέλεσμα.

16:16

57': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Σέντρα του Μπαργκάν από αριστερά προς τον Ίλιτς που επωφελείται από την απόκρουση του Μπουγαΐδη και σουτάρει στο αριστερό κάθετο δοκάρι!

16:15

9(6) - 5(1) οι τελικές προσπάθειες

16:14

56': Μακρινό σουτ του Τιάγκο Σίλβα πάνω στον Διούδη.

16:13

54': Σέντρα του Τσερκέζου από δεξιά πάνω στον Διούδη.

16:11

52': Σέντρα του Γκούμα από δεξιά πάνω στον Διούδη.

16:09

49': Βολέ του Γκούμα εκτός περιοχής, άουτ. Νωρίτερα ο Παυλίδης είχε αποκρούσει σουτ του Νικόλτση.

16:06

48': Ο Νικόλτσης κάνει 15-20 μέτρα με τη μπάλα στα πόδια και σουτάρει άτσαλα με το αριστερό μέσα από την μεγάλη περιοχή δίπλα από το δεξί δοκάρι του Διούδη.

16:04

Το περιβραχιόνιο του Άρη πήγε στον Σωκράτη Διούδη.

16:04

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο

16:03

46': Πρώτη αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του τραυματία - αρχηγού Τάτου περνά ο Νέτο.

16:03

Σε ρόλο επιτελικού μέσου θα προωθηθεί ο Ανάκογλου.

16:02

Ο Τάτος πηγαίνει στα αποδυτήρια λόγω ενοχλήσεων στους προσαγωγούς.

16:01

Ο Νέτο κάνει προθέρμανση για να περάσει ως αλλαγή στο β' ημίχρονο.

16:01

9(6) - 2(0) οι τελικές προσπάθειες στο α' ημίχρονο
58%-42% η κατοχή μπάλας.

15:47

Στο ημίχρονο η Λαμία προηγείται με 3-0 της Καλλονής που έχει μείνει με 10 ποδοσφαιριστές.

15:46

45': Λήξη στο α' ημίχρονο δίχως καθυστερήσεις

15:45

Ο Τάτος μπορούσε να πασάρει στον αφύλακτο Μπαργκάν, αλλά δεχόταν πίεση από τον Τσερκέζο.

15:45

44': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Ίλιτς πασάρει κάθετα στον Τάτο που μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει και ο Λαζαρίδης αποκρούει με τα πόδια!

15:44

42': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Τσερκέζος.

15:42

41': Ο Πίτου Γκαρσία σεντράρει πάνω στον Λαζαρίδη.

15:42

41': Κόρνερ για τον Άρη από δεξιά. Εκτελείται πλασαριστά από τον Τάτο και...