16:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τα Τρίκαλα με 3-1.

16:50

16:49

90': Κίτρινη στον Γιαλούση.

16:48

88': Ο Αρναρέλλης βγάζει τη σέντρα, ο Κουσκουνάς παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:46

86': Στη θέση του Ρομπέρ ο Νταμαχού για τα Τρίκαλα.

16:41

81': Στη θέση του Μπαϊκαράο Αρναρέλλης για τα Τρίκαλα.

16:38

79': Θέος αντί Μάντζη για τον Κισσαμικό.

16:33

74': Μαρτίνεθ αντί Ενγκουέμ για τον Κισσαμικό.

16:29

70': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Το εκτελεί ο Ρομπέρ, ο Στεφάνοβιτς πιάνει σουτ στην κίνηση και αστοχεί.

16:26

67': Νικόλτσης αντί Τιάγκο για τον Κισσαμικό.

16:23

64': Στεφάνοβιτς αντί Μπαλμπόα για τα Τρίκαλα.

16:22

63': Ατομική προσπάθεια από τον Κουσκουνά, ο οποίος στέλνει την μπάλα άουτ.

16:15

Ο Κουσκουνάς βγαίνει μόνος του με τον Πολίτη και με πλασέ κάνει το 3-1. Χατ τρικ για τον φορ του ΑΟΤ.

16:14

55': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:11

52': Δοκιμάζει το πόδι του ο Ριζογιάννης, φεύγει εκτός η μπάλα.

16:09

Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά.

16:04

16:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:46

15:42

Ο Κουσκουνάς με προβολή δεν καταφέρνει να νικήσει τον Πολίτη, αλλά στην επαναφορά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-1. Δημιουργός του γκολ ξανά ο Γκόλιας.

15:41

40: ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

15:39

Έχει πάρει και πάλι τα ηνία του ματς ο ΑΟΤ.

15:34

34': Σκοράρει ο Κουσκουνάς, αλλά το γκολ του ακυρώνεται ως οφσάιντ.

15:31

Ο Αποστολίδης κάνει τραγικό λάθος και ο Μίλιτς τον τιμωρεί. Προσπάθησε να περάσει τον Σέρβο, ο οποίος του έκλεψε την μπάλα και ισοφάρισε σε 1-1 για τους φιλοξενούμενους που δεν είχαν φάση έως τώρα.

15:30

30': ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

15:25

Δεν έχει βγάλει αντίδραση ο Κισσαμικός.

15:19

Ένα γρήγορο γκολ για να τους φύγει το άγχος ήθελαν στα Τρίκαλα, τα οποία έτσι αναγκάζουν τους φιλοξενούμενους να βγουν από την περιοχή τους.

15:14

Ο Γκόλιας βγάζει σέντρα, ο Κουσκουνάς κάνει την προβολή και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

15:13

12': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

15:11

10': Ο Μπαϊκαρά κάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:09

8': Ο Γκόλιας εκτελεί φάουλ, ο Λεάντρο παίρνει την κεφαλιά και δεν βρίσκει στόχο.

15:06

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:02

14:58

14:56

Πολύ χαμηλά στη βαθμολογία είναι οι Κρητικοί, οι οποίοι ψάχνουν τρόπο για να αυξήσουν την απόστασή τους από τη ζώνη του υποβιβασμού.

14:53

Τρίτη νίκη στη σειρά ψάχνει ο ΑΟΤ προκειμένου να μείνει μόνος έκτος και να μειώσει στους δύο τη διαφορά του από τον Αγροτικό Αστέρα.

14:50

Καλησπέρα σας, η εξ αναβολής αναμέτρηση των Τρικάλων με τον Κισσαμικό ξεκινά σε περίπου 10 λεπτά.

ΤΡΙΚΑΛΑ
Αποστολίδης, Λαμπάκης, Πίντο, Βέρτζος, Γκόλιας, ΡΙζογιάννης, Μουμίν, Μπαϊκαρά, Ρομπέρ, Μπαλμπόα, Κουσκουνάς
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Πολίτης, Τσοντάκης, Μπουγαΐδης, Γιαλούσης, Κουρέλλας, Γκούμας, Ενγκουέμ, Ψιάνος, Τιάγκο, Μάντζης, Μίλιτς.
Διαιτητής: Ευστάθιος Γκορτσίλας (Μακεδονίας) Βοηθοί: Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας), Χρήστος Παπαδόπουλος (Κοζάνης) 4ος: Αριστείδης Λυμπούδης (Μακεδονίας)