1
19:09

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:08

Επίσης, είναι η τέταρτη φορά που ο ΠΑΟΚ προκρίνεται σε αγώνες νοκ-άουτ αντιμετωπίζοντας την Ξάνθη για το Κύπελλο.

8(2) - 8(3) οι τελικές

60%-40% η κατοχή μπάλας

19:07

Ο ΠΑΟΚ προκρίνεται στην ημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελλάδας μολονότι ηττάται με 1-0. Οι Θεσααλονικείς είχαν επιβληθεί με 2-1 στα Πηγάδια.

19:06

Ένταση στο τέλος του αγώνα με τον Βλάνταν Ίβιτς να διαμαρτύρεται στους διαιτητές για το τελευταίο κόρνερ, όπου η μπάλα έχει καταλήξει εκεί ξεκάθαρα.

19:06

90+5': Τέλος του αγώνα

19:06

90+5': Εκτελείται το κόρνερ και ο Λουσέρο σουτάρει άτσαλα, άουτ.

19:05

90+4': Κόρνερ για την Ξάνθη και οι παίκτες του ΠΑΟΚ παραχωρούν νέο κόρνερ. Όλοι οι φιλοξενούμενοι μπροστά.

19:03

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Σολτάνι που αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα

19:03

90+2': Σέντρα του Μπίσεσβαρ, άουτ.

19:02

90+1': Κίτρινη στον Μπίσεσβαρ.

19:01

90+1': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

19:01

+4' καθυστερήσεων

19:01

89': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από αριστερά με τον Μπίσεσβαρ με πάσα για τον Πρίγιοβιτς που πασάρει στον Ολλανδό που σεντράρει και ο Ζίβκοβιτς αποκρούει σουτ του Μυστακίδη.

18:56

86': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πρίγιοβιτς περνά στο ματς αντί του Κολούρη.

18:55

86': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από δεξιά περνά ανεκμετάλλευτο.

18:52

82': Κίτρινη κάρτα στον Κρέσπο για φάουλ στον Βασιλακάκη.

18:50

79': Σέντρα του Μπαξεβανίδη και ο Κρέσπο παραχωρεί κόρνερ στο βολέ του Βασιλακάκη. Το κόρνερ εκτελείται και η γυριστή κεφαλιά του Βασιλακάκη καταλήγει άουτ.

18:45

74': Κίτρινη κάρτα για τον Καρασαλίδη που ανατρέπει τον Μπίσεσβαρ.

18:42

71': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ντε Λούκας περνά στο ματς αντί του Μεχία.

18:40

69': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λέο Μάτος αντικαθιστά τον Κίτσιου.

18:35

64': ΓΚΟΛ! Ο Γιουνές εκτελεί φάουλ και η μπάλα καταλήγει στην αριστερή γωνία του Γλύκου!

18:32

62': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπίσεσβαρ περνά στη θέση του Πέλκα.

18:31

60': Αλλαγές για την Ξάνθη. Ο Τριάδης αντικαθιστά τον Λάζιτς και ο Βασιλακάκης αντικαθιστά τον Πιτσέλι.

18:27

57': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από αριστερά. Ο Πέλκας εκτελεί με πάσα για να γίνει η σέντρα προς τον Μυστακίδη από τον Λέοβατς, άουτ.

18:23

53': Πρώτο κόρνερ στο ματς για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας εκτελεί στο πρώτο δοκάρι και ο Τσίμιροτ δέχεται τη μπάλα στο στήθος από διώξιμο του Μπαξεβανίδη.