19:10

19:10

Τέλος αναμέτρησης, νίκη για τον Παναθηναϊκό με 1-0.

19:09

90'+3: Κίτρινη στον Τσιλιανίδη.

19:08

Ο Μέστο βγάζει τη σέντρα από δεξιά και ο Μαρινάκης με κεφαλιά από κοντά κάνει το 0-1. Ήταν εντελώς αμαρκάριστος.

19:08

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:07

90'+1: Μακρινό σουτ του Λουντ, εντελώς άστοχο.

19:06

19:03

Φαίνεται ότι ο Παναθηναϊκός θα ολοκληρώσει με δέκα το ματς.

19:01

Πρόβλημα για τον Π. Βλαχοδήμο στο αριστερό του γόνατο, δεν πατά καλά το πόδι του.

18:58

Εντελώς διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.

18:54

78': Ο Μαρινάκης κάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής και η μπάλα περνά πάνω από τα δοκάρια.

18:50

74': Φαρίνια αντί Στανισάβλιεβιτς για τον Αστέρα.

18:49

74': Μαρινάκης αντί Μπουμάλ για τον Παναθηναϊκό.

18:45

70': Μακρινό σουτ του Ιωαννίδη, καμία ανησυχία για τον Οδ. Βλαχοδήμο.

18:43

68': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Χατζηγιοβάννης φεύγει στην πλάτη της άμυνας, περνά τον Αθανασιάδη, κάνει και το γύρισμα και ο Π. Βλαχοδήμος δεν προλαβαίνει.

18:42

66': Στη θέση του Εμποκού ο Χατζηγιοβάννης για τον Παναθηναϊκό.

18:39

64': Ιγκλέσιας αντί Καλτσά και ο Δημούτσος αντί Τσουκαλά για τον Αστέρα.

18:39

63': Ο Μπουμάλ εκτελεί κόρνερ, ο Μολέδο παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει λίγο έξω.

18:38

62': Ο Εμποκού κάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής και ο Αθανασιάδης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

18:36

60': Μολίνς αντί Λέτο για τον Παναθηναϊκό.

18:31

55': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Εμποκού ανεβάζει τον Μέστο, εκείνος κάνει επικίνδυνο γύρισμα, ο Τσουκαλάς προ του Λέτο βάζει το πόδι του και ο Αθανασιάδης αποκρούει.

18:28

52': Νέο κόρνερ παραχωρεί ο Μολέδο. Το εκτελεί ο Στανισάβλιεβιτς, ο Ιωαννίδης παίρνει την κεφαλιά και δεν βρίσκει στόχο.

18:23

47': Κόρνερ για τον Αστέρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:21

18:19

18:03

17:59

Εμφανής η έλλειψη κινήτρου στα τελευταία λεπτά.

17:55

37': Ο Μπουμάλ παίρνει την μπάλα σε θέση μέσα αριστερά, γυρνάει αμέσως, κάνει διαγώνιο σουτ και αστοχεί.

17:53

Έπεσε ο ρυθμός.

17:49

30': Ο Λέτο στρώνει στον Λουντ, εκείνος κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει εκτός. Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ.

17:46

27': Κίτρινη στον Μολέδο.

17:45

27' : Φαλτσαριστό σουτ από τον Ιωαννίδη, μπλοκάρει ο Οδ. Βλαχοδήμος.

17:41

23': Αδύναμο σουτ του Μπουμάλ, εύκολα μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

17:40

22': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Λέτο εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Αθανασιάδης αποκρούει.

17:37

19': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Σέντρα-σουτ από τον Καλτσά, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Ιωαννίδης.

17:34

16': Ο Τσιλιανίδης δοκιμάζει διαγώνιο σουτ από μέσα αριστερά και η μπάλα περνά έξω.

17:33

Αρκετές οι μονομαχίες στον χώρο του κέντρου.

17:31

13': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τον Μπαστιάνο και η μπάλα απομακρύνεται.